🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 299 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Allah acil şifalar versin ama son yaptıkların yakışmadı başkan...

Hastalıktan dolayıdır diye düşünüyorum. İyi başlayıp kötü bitirdin üzdün be başkan.

İyisiyle kötüsüyle 3.5 senede 2 lig şampiyonluğu, 1 kupa ve 1 de süper kupa kazandık kendi döneminde. Çok skandal hataları oldu gerek Gomis'in plansız programsız satılmasından Emre Akbaba'nın 4 mil.€ 'ya transferine kadar gerek takımı forvetsiz şampiyonlar ligine atmasına kadar, devre arasına kadar hiçbir forveti ikna edemeyip son gün Diagne'ye 13 mil.€ bonservis gömmemize, Falcao'nun transfer edilirken verdiğimiz ücrete kadar en büyüğü de son dönemde Galatasaray'ı şampiyonluk yolunda dışarıda olanların yapmaya gücü yetmeyeceği kadar Galatasaray'ı böldüğüne Fatih Terim'i futbolcusu hakkında yaptığı sallamalar kendi başkanlık sürecinde ona yaraştıramadığım şeyler oldu

Ama yine de sık sık gündeme getirdiği Uefa ile yürüttüğü süreç ve ilk söylediğim kendi döneminde yaşadığımız ulusal başarılar için kendisine teşekkür ediyorum Mustafa Cengiz için acil şifalar diliyorum...

Allah şifa versin başkanım, başta tüm desteğim senindi ama Galatasaray'ın haklarını gerektiği gibi savunmadığınız ve Fatih Terim'i çakal sürüsü içinde yalnız bıraktığınızda bir miktar ayrı düştük sizden.

Yolunuz açık olsun.

Söylenecek cok sey var. Önce övdük, sonra sövdük. Artilari ve eksileri cok.

Mesela Dursun'a karsi aday olma cesaretini gösterip kulübü kayyumdan kurtardi. Dursun yeniden aday oldugu icin kendisi 2.kez desteklenmisti.

Yaz dönemi transferlerinin kötü gecmesi ve orta sahasiz+forvetsiz kaldigimiz dönemler felaketti.

Belhanda'yi göndermese Besiktas'i gecip sampiyon olurduk.

Sürekli bir yerlerde konusma istegi.

FFP'ye ragmen kadronun bir sekilde doldurulmasi, kiralik bile olsa kaliteli oyunculara gidilmesi (Etebo kekosunu ayri tutuyorum)

Transferi Abdürrahim'e yaptirmasi.

Son 1 yilda artik birakmasi gerektigi cok acikti. Secimi olabildigince gec yaptirdi.

Sagligina kavusur umarim. Dursun'a karsi gösterdigi mücadelesinden ötürü iyi hatirlayacagiz kendisini.

Fatih hoca konusuna girmiyorum zira hocanin kavga etmedigi baskan dünyada yoktur

Hain başkan olarak tarihe geçti büyük ihtimalle ihraçta edileceksin ama yine de Allah şifa versin umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun

Üst Alt