🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 305 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

En büyük hatası malum şahısı savunmaya çalışmasıydı. Sonra kanser olup o şahsa göre iç düşman oldu. Yinede GALATASARAYA küsmedi, çikolata poşeti ile ta Gökselin ayağına gitti son aylarında.
ya bırak miko
tff'ye kelam edemiyordu açıklama yaparken
pısırık pısırık konuşuyordu

o zamanlarda bırakması gerektiğini söylemiştik anca süre bitince gitti

ya bırak miko
tff'ye kelam edemiyordu açıklama yaparken
pısırık pısırık konuşuyordu

o zamanlarda bırakması gerektiğini söylemiştik anca süre bitince gitti
Ft’nin atanmış başkanı nihatin uşaklığını yapıyor ve godiva çukulatası satıyor. Sorun tff’de değil sorun malum şahısı Galatasaray’dan arındırmamak. Rahmetlinin en büyük hatası.

Ft’nin atanmış başkanı nihatin uşaklığını yapıyor ve godiva çukulatası satıyor. Sorun tff’de değil sorun malum şahısı Galatasaray’dan arındırmamak. Rahmetlinin en büyük hatası.
elmasın gelmemesi gerektiğini başarısız olacağını konuda belirtmiştim sen de alıntılamışsın hatta
terimle devam edecek kim varsa o olsun demiştim metin öztürk'de kalacak demişti o da olabilirdi

elmas'ın derhal gitmesi gerektiğini düşünüyorum
şunu diyeyim malum şahıs galatasaray'dan kimse arındıramaz
en büyük efsanen :D

--- Alıntı ---

başkanlık döneminde arda turan'ı istememiş, belhanda'nın gönderilmesini sağlamış, fatih terim ile yolları ayıracağını açık, mert, yürekli bir şekilde ifade etmiş şahsına münhasır galatasaray futbol kulübüne son şampiyonluğunu aldırmış rahmetli başkan. ne kadar ileri görüşlü olduğu aldığı alamadığı kararlarla tek tek gün yüzüne çıkıyor. kendisi ile dalga geçenler, sosyal medyadan kahkaha atan fotoğraflar paylaşanlar vardı.

--- Alıntı ---

elmasın gelmemesi gerektiğini başarısız olacağını konuda belirtmiştim sen de alıntılamışsın hatta
terimle devam edecek kim varsa o olsun demiştim metin öztürk'de kalacak demişti o da olabilirdi

elmas'ın derhal gitmesi gerektiğini düşünüyorum
şunu diyeyim malum şahıs galatasaray'dan kimse arındıramaz
en büyük efsanen :D
Üns delirtme adamı yav metin dursunun ikinci versiyonu. Ft ile devam etmek isteyen hiç bir başkan adayının akılı yerinde değil zaten.

hoca rahmetli başkana yanlış yaptı her hafta yönetime salladı taraftarın önüne attı üstelik hastaydı adam hatta yanlış hatırlamıyorsam başkan bir konuşmasında geçmiş olsuna bile gelmedi demişti belkide rahmetli başkanın ahı vardır.

Üst Alt