🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

yalnız başkanı deviren ilk başkan değilmiş şimdi baktım internetten cansun da özhana kaybetmiş. Cengiz başkanı yanıltmış bu iddiayı savuranlar.
cansun pek iddiali degildi sanki o zamanlar kücüktüm ama herkes gecici dönem icin geldigini söylüyordu. dursun gibi baskin secimi kimse yapmamistir ama. ona ragmen kaybetti korkak herif.

Baskanim zaten sessiz sedasiz bu sark kurnazi dursunun karsisina 10 gun icinde liste hazirlayip cikman benim icin basli basina bir zaferdi.

Bizim kulupte adnan ozturk gibi, turgay kiran gibi bik bik otup icraat zamani kuyrugunu kistirip kacan cigeri 5 para etmez serefsizler vardi.

Sen hic konusmadin. Taaak diye karsisina ciktin.

Umarim Mayistan sonra da devam edersin Baskan olarak.

Yuregin yeter !!

Yolun acik olsun !!

Eski'de okudum biraz once : bektaşi'ye sormuşlar; 'elimizde iki tane şarap var, sence hangisi daha iyidir?' diye. bektaşi birinden bir yudum alıp diğeri demiş. aman hocam demişler, daha diğerini tatmadın! 'bundan daha kötü olamaz' demiş.

Enteresandir , gorunce dayanamadim

Bu fikrayi bugun oy kullanmaya zorla getirdigim (kayit siliyorlarmis endisesi vererek) birine anlattim

oglum hangisine verecegiz dediginde , cunku hic ilgisi yoktur , sariyi katla yolla dedim , bu fikrayi anlattim

Dilerim Mayıs seçimini 'Gereksiz angarya' ya dönüştürecek kadar başarılı icraatlar ve saygın duruş sergilersin, adaşım-başkanım...

Mustafa Cengiz ve yönetimi, kürsüde üçlü çektirdikten sonra "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diye tempo tuttu ve kürsüden indi.

Sayın başkan, öncelikle bir Galatasaray taraftarı olarak sana büyük minnet borçluyum. Bu kokuşmuş düzene bir dur dediğin için. Başarılı olursun veya olmazsın, bugünden bir öngörüde bulunmak saçma. Söylemlerinle ters düştüğün zaman eleştiririz de. Ancak bugün seni can-ı gönülden tebrik ediyorum. Yürekten Galatasaraylıların sesi, umudu oldun. Başarılar diliyorum. Umarım bu yolun sonu şampiyonluk. :hat:

Konuşma tarzını beğendim.
GS Başkanı dedin konuşmasını bilecek.

Ayrıca bir Perez havası sezdim :)

Başarılar dilerim yeni Başkan ve Ekibine.

Galatasaray budur işte, doğru gitmeyen herşeye karşı olur ve bir an önce yanlışı kesip atmaya çalışır.

Biz hiç bir zaman rakiplerimiz gibi olmadık, olmamalıyız. Doğruyu bulmanın yolu yanlışı dile getirmek ile başlar, yanlış üzerinde körü körüne ısrar etmek ile değil.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt