🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Transfer yapmadı falan diye istifa diyen ağır ergen malları takmamak lazım ama forum yönetimin ihraç vermesi lazım bu vajina bakterisi zekasında ki canlılara.

Dursun gibi kola asiti ile aynı yapıda bir elementi başkanlıkta görmüş bir amcanız olarak, mustafa başkanı yedirtmeyiz.
sayko ne diyon , adam gol kralını sattı yerine transfer yapmadı.

eren kazması ile mi çıkacağız şampiyonlar ligine?

Dün kuradan sonra bütün camia keyiften yıkılırken yaptığı o uyduruk açıklama ile bütün sinerjiyi,kendisine olan güveni çökertti resmen.
Normalde sevineceğimiz akşam baş ağrısıyla kapattım bilgisayarı.
Kendisini başkan adaylığını koyduğu Aralık ayından beri destekliyordum ama artık yeter.
Haziran ayından beri yatmışlar resmen.Orta saha lazımdı,koca 8 ay sonra yine Ndiaye ki güç bela geldi, Akbaba şeref mevzusuna dönünce güç bela alındı, paragöz şahsın ilk zam haberi Haziran sonu-Temmuz başı gibi yapılmıştı, zaten sezon içi forvet ihtiyacı vardı, haliyle yazın forvet mevzusunu öncelikli çözmek varken hiçbir transfer planı yapmamışlar.
Kendisini şimdiye kadar hiç eleştirmemiştim, beceriksiz falan dememiştim ama artık bende o kervana katıldım.
Akşamki baş ağrımın bir bedeli olmalı.

Keza kendisini övmek için söylenen şeyleri de Dursun haricindeki herhangi bir başkan adayı da yapabilirdi, keza yapması gerekenleri yaptı diye övmek de bir garip.
Not: Kendisini hala 3 yıl için destekliyorum,umarım bir daha böyle bir dönem geçirmeyiz ve kendisi ders almıştır.

Bu arada gomis olayinda , kontratli oyuncumuzdu , istemesek vermezdi ama bu afrikali, arap oyuncularin en iyilerinde bile malesef bu restlesme , moral cokus , yahut birakma huyu var

Gomis e kizamiyorum , kendisine verilen senelik ucret asiri yuksek arap kulubunden . Yani bizde imza parasi ile kazandigindan daha fazlasini 2-3 sene daha alacak . Bizde 3,350 garantiye oynarken 8-9 milyon kazanacak .

Ne kadar extra istedi bilmiyoruz ama bizim buralara yaklasmamiz bile mumkun degildi , ayrica boyle bir yazili kontrat disi taviz , hele de kapris sonucu boyun egme , diger oyuncularca nasil karsilanirdi ?

Mesela ona attigi gollerin yarisini getiren rodri kac aliyor ? 1,25 mi ne ? Zam istiyordur ama cikip isini yapiyor , gomis ise cok lackalasti super kupa surecinde , herkes gordu bunu

Bence o lackalasma zam isteginden degildi , o zammi bizden istemedi .. ama ona gelen teklif o kadar iyiydi ki , kulube "beni bundan mahrum ederseniz oynamam" resti cekti

Gecen sezon basinda da kah bruma ve devre arasi ndiaye satisinda , ki dursun doneminde anlasmalari yapilmisti ndiaye cengiz basarisi degil bence , benzer elestiriler olmustu

Iki kez sampiyonlugu satmakla suclanmisti gecmis yonetim de .. hic bir destegim yok dursuna ama , o da sonu beklenmeyen bir elestiri tarziydi

Tudor un istenmesi esnasinda da aynisi oldu , teneke baglanip gonderin diyenler de hep en bastan isteyenlerdi

Dursun ilk baskanliginda gsc de anket acildi , kongreden cok oy orani vardi burada , simdi cengiz yerin dibine sokulur oldu bir anda

Riko bile gelirken "macera aramayin , adam kisa zamanda tr kupasi super kupa aldi , biri fb den biri bjk den, birakin kalsin" diyen az degildi

Hamza , ki sevmezdim , 3 kupali iken gonderildi

Tamam fb gibi basarisizlikta israr etmeyelim , o da dogru bir egilim degil , fakat bu kadar her yonetimi , oyuncuyu , teknik ekibi de dakikasinda yipratmayalim , sonra neden bu gorevlere talip olan kimse cikmiyor deniyor tabi

Kulubun su an idari sorunu kalmadi , yonetim kendi icinde , teknik ekip kendi icinde ve ayrica birbirleriyle uyumlular

Sportif olarak dipten cikilip sampiyon olundu , devler arenasina donus yapildi. Kuramiz guzel , ayrica forvet eksikligimiz olsa da kadromuz gayet dinamik ve yeterli

Mali olarak durum hala parlak degil ama o da zamanla ve en azindan harcamalari abartmamakla stabil olabilir

Yanginlik bir durum yok yani

sayko ne diyon , adam gol kralını sattı yerine transfer yapmadı.

eren kazması ile mi çıkacağız şampiyonlar ligine?

Mart-Nisan gibi ben burada Gomis boktan adam gitmeli dediğimde ergenler üzerime saldırıyordu, Gomis'i yönetim satmadı, bu karı kılıklı kendi gitmek istedi ve gitti. Hala bunu anlamayacak kapasitede olduğunuza anlam veremiyorum.

Futbolu biraz bilen insan Eren yerine Sinan'ı oynatır o mevkide. Eğer kimse alınmazsa. Kısaca Eren'i kadro dışı bıraksak iyi olacak.

Mart-Nisan gibi ben burada Gomis boktan adam gitmeli dediğimde ergenler üzerime saldırıyordu, Gomis'i yönetim satmadı, bu karı kılıklı kendi gitmek istedi ve gitti. Hala bunu anlamayacak kapasitede olduğunuza anlam veremiyorum.

Futbolu biraz bilen insan Eren yerine Sinan'ı oynatır o mevkide. Eğer kimse alınmazsa. Kısaca Eren'i kadro dışı bıraksak iyi olacak.

Ciddi mi yazıyorsun bilmiyorum ama Gomis'in olayını herkes anlıyor. Laf edilen nokta yerine ciddi ciddi adam almamamız. Kendin söylüyorsun forvetlerimiz Eren ve Sinan işte tepki çok doğal değil mi?

Transfer yapmazsak kötü olacak ama Mustafa Cengiz ile Dursun'u kıyaslamam asla. Mustafa Cengiz zaten öyle para bulacak, para koyacak bir adam değildi bunu hepimiz biliyorduk. Transfer yapamazsa sinirlenirim, tepki veririm ama tadında tepki veririm.

Gomis e karsi dusuncem biraz degisti . Yani umursamazligi ve super kupayi heba etmesi acisindan degil , ama kulupten birileriyle konustum , o tavrinin sebebinin bizden fazla para kopartmaktan ziyade kontrati bozup iyi para veren yere gitmesine izin vermedigimiz icinmis

Hatta bu restimiz 6 milyona cikmasini saglamis bonservisin , daha dusukmus. Burasi elestirilebilir , satmasaydiniz diyebilirsiniz. Ama iste oyuncuyla boyle restlesince de sonu iyi olmuyor

Gul gibi lincoln , biraz bulentle didisti , yarim sezonu dizim agriyor diye gecirdi. Yasin vb ornekler de var yakin zamanda

Yedek kaleciye de katilirim ama zaten musleraya bir sey olursa , ne sinan bolat , ne eskiden aykut ne de carasso yerini doldurabilirdi , kale bambaska mevzu

Sol bek e katilmiyorum , en kotumser senaryoda linnes orada oynar , zAten yuto nun ayarinda bir bek alamayiz bu maddi sartlarda , eksik mi ? Evet ama cok oncelikli degil

Stoper e gelince , serdar maicon yeterli , veya bizim maksimumumuz diyelim , ahmet iyi basladi , begendigim bir stoper degil ama yedek iste , keza donk yoklukta asil mevkisi orasi , o da oynar

Su an ciddi denecek yegane eksik forvet

gomis olayını yönetebilirdik , bir kere oyuncunu sen piyasada değerini hiç ettin 10m 'a satılacak adam 6m euroya gitti.

şimdi feghouliyi hiç ediyoruz mobbing uyguluyortuz gitsin diye.

oysa oynatsak şamp liginde bir gol atsa satması çok daha kolay olur.

Hay sen çok yaşa Emre Bey! Dilimde tüy bitti Sinan'ı forvete adapte edin o adamın yeri orası orası diye. O kadar teknik direktör geldi geçti kimse forvete koymadı adamı. Ama bugün forvet gelmezse Fatih Hoca bir iki haftaya kalmaz Sinan'ı forvete koymak zorunda kalacak! Ayrıca Gomis konusunda da haklısın. O adamda geçen sene bile rahatsız eden bir durumu vardı!

Galatasaray tarihinde sattığın kadar al yaptırımıyla karşılaşan ilk başkan kendisidir.

Kulüp men cezasından dönmüş, taahhüt altına girmiş, transfer yapılamadığı için kızıyoruz ama saçma sapan saldırılarda bulunuyorsunuz. Yapmayın.

Galatasaray tarihinde sattığın kadar al yaptırımıyla karşılaşan ilk başkan kendisidir.

Kulüp men cezasından dönmüş, taahhüt altına girmiş, transfer yapılamadığı için kızıyoruz ama saçma sapan saldırılarda bulunuyorsunuz. Yapmayın.
o zaman baştan açıklama yapacak , mali sebeplerden ötürü yapabileceğimiz budur diye.

fatih terim garanti verilmese 2 forvet alınacak diye açıklama yapmaz.Ndiaye salı geliyor dedi , baya sarktı , neden çünkü pürüzleri yönetim gidermede gecikti , belki başka bir takım talip olacaktı.Emre akbaba transferi çok ayyuka çıkarıldı , sakin kalınsa fener bile araya girmez ocakta ön sözleşme imzalanırdı.

Gomis gideceği kesinleşince forvet transferi son ana bırakılması ve olmazsa ocak'ta olur açıklaması.

Bu kadar tutarsızlığı ve aklıyla dalga geçilmesini haketmiyor Galatasaray taraftarı.Unutulmasın ki Galatasaray 'ın çıtası Dursun Özbek değildir , sırf ondan daha iyi biri geldi diye taraftar ona biat etmek zorunda değil.

Üst Alt