🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

ne yazıkkı hocayı bıle yollayamaz yollasa bıle hoca bulamaz transfer yapamaz ne işe yarar? boş

Yonetım ıstıfa
Bu kim ki fatih hocayi yollasin? Fatih terim ali sami yenden sonra bu kulübün en onemli kişisidir. Mustafa cengiz ise bir hain olarak hatirlanacaktir. Dursun gibi bir capsizin bile seviyesinde değil. Dursun doneminde bile en kötü forvette podolski oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kim ki fatih hocayi yollasin? Fatih terim ali sami yenden sonra bu kulübün en onemli kişisidir. Mustafa cengiz ise bir hain olarak hatirlanacaktir. Dursun gibi bir capsizin bile seviyesinde değil. Dursun doneminde bile en kötü forvette podolski oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tarih gosterecek kım hain olarak anılır renktaşım. Bakarsın 1 ay sonra hainler kafanda degisir.

Ben zaten bu adamı başkan olarak görmüyorum.

Başkanlık sıfatının icini bosalttılar

Hoca stoper istedi almadın
Hoca 2 forvet istedi almadın
Maiconu satıyordun elinde patladı adam ihanete başladı
Belhanda hainine bir kulüp bulup satamadın

Allah aşkına o zaman senin orada ne işin var?

Bu forum yönetimini oraya koyalım daha kötü olursak gelip beni miksinler

İnan edin gidin

Moderatör tarafında düzenlendi:
koskoca galatasaray kulübünü forvetsiz bırakmak ne haddine senin cengiz ?

ali koç yönetse ayıp olmasın diye 1 forvet alırdı lan utanmaz herif

Fikret Orman BJK maddi sorunlar yasarken transfer konusunda akilli isler yaparken bu ne idugu belirsiz herif haftalardir duygu sömürüsü yapti, taraftari salak yerine koydu ve sonunda Mugdat ve Erenle sezonu baslamamiza sagladi. Utanmasa güvenlik kameraya çikip ayni tiyatroyu tekrarlayacak kadar ezik profile sahip gibi kendisi. Simdi kaybetmememiz gereken maçlari kaybedip ligde kötü isler yaparsak sirf bu adam ve beceriksiz yönetimin beceriksizligi yüzünden sampiyonlugu kaçirmis olabilecegiz. Daha CLi bile konusmadim.

Utan be kardesim. Utan.

Galatasaray başkanı ve yöneticisi olamayacak kalibrede olanlara bu görevi verirsen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın işin özeti bu

Bence Ocağa seçim alsın, fazla uğraşmasın. Batırdı zaten sezonu, bari Ozan Korkut yönetimine bir şans verelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt