🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ocak ta forvet almazlarsa kapı gösterilir.

Biz hocamızın ve takımın sonuna kadar arkasındayız. Bazı oyuncular hariç (Belhanda)

netim istifa etmeli çok beceriksizler. Dursun bile batırmasına rağmen bunlar kadar beceriksiz değildi.

Açık ara tarihin en vizyonsuz ve beceriksiz yönetimi M Cengiz yönetimi. Tüm yönetimler dahil.

Yönetim istifa işini de ultraslan üslenmeli. Kazansak da kaybetsek te bu yönetim istifaya zorlanmalı. Burası Galatasaray böyle yönetim olmaz.

Maçtan sonra Fatih hocada söyledi. Net olmasa da transfer konuşarak yapılmaz diye.

Hocaya sonuna kadar destek. Yönetim ise acil istifa

2 forvet alınacak deyip almadınız yalan söylediniz,forvetsiz sezona girmek intihar etmekti sizde onu yaptınız,ocakta transfer yaparız lafın doğruydu aklındakini söyletti allah işte sonra ben öyle demek istemedim dedin,herşeyi geçtim dursun bile podolski gibi bir adam getirdi kötüde olsa birini alsaydınız yanlış transer derdik bu resmen hainlik rakipler bu kadar zarar veremezdi en yakın zamanda istifa edersin inşallah...

Kendisinin Ocak'taki gelişini hadi anladık,taraftar Dursun yerine bidon koysan bidonu tercih ederdi.Fakat kendisi Mayıs'ta başka adaylar varken de taraftarın %90'ın üstünde bir desteğini aldı kamuoyu önünde.Bu da şüphesiz yansıdı Mayıs'taki seçime.Seçildiğinde herkes mutluydu.Yellow Friday Grey Weekend hepsine akın etti herkes.Şimdi de neredeyse tam tersine dönmüş durumda durum.Biraz da taraftarın da suçu var sanki bu durumda.Hiçbir konuda ortamız yok.İyiyken çok iyiyiz kötüyken çok kötüyüz.Mutluluğumuzu da öfkemizi de hıncımızı da çok şiddetli yaşıyoruz.

Kendisinin Ocak'taki gelişini hadi anladık,taraftar Dursun yerine bidon koysan bidonu tercih ederdi.Fakat kendisi Mayıs'ta başka adaylar varken de taraftarın %90'ın üstünde bir desteğini aldı kamuoyu önünde.Bu da şüphesiz yansıdı Mayıs'taki seçime.Seçildiğinde herkes mutluydu.Yellow Friday Grey Weekend hepsine akın etti herkes.Şimdi de neredeyse tam tersine dönmüş durumda durum.Biraz da taraftarın da suçu var sanki bu durumda.Hiçbir konuda ortamız yok.İyiyken çok iyiyiz kötüyken çok kötüyüz.Mutluluğumuzu da öfkemizi de hıncımızı da çok şiddetli yaşıyoruz.

Taraftardan destek gördü diye mi forvet ve stoper almadı diyorsun yani?

Yönetiminde revizyona gidip hata yaptık diyebilmeli hiçbirşeyin arkasına sığınmadan aynı şeyleri tekrar etmeden.Gerçekçi olursak ben böyle birşeyden dolayı istifa eden başkan görmedim kaldı ki izlediğim kadarıyla genel kuruldaki heriflerde transfer olayına falan hiç bakmıyorlar gibi daha çok maliyetle ilgileniyorlar.Şuan en optimum seçenek yönetimde revizyon bence.

Taraftardan destek gördü diye mi forvet ve stoper almadı diyorsun yani?

Oyle demiyor . Nasil sirf dursun gitsin diye bilinmeden edilmeden luzumundan fazla olumlu yaklasim gosterildiyse , simdi de hatali da olsalar bir transfer eksigi sebebiyle abartili bir topa tutulma durumu var diyor

Ama klasik sarper iste , iyi dusunuyor , konusunda hakli ama ifade ozurlu

Oyle demiyor . Nasil sirf dursun gitsin diye bilinmeden edilmeden luzumundan fazla olumlu yaklasim gosterildiyse , simdi de hatali da olsalar bir transfer eksigi sebebiyle abartili bir topa tutulma durumu var diyor

Ama klasik sarper iste , iyi dusunuyor , konusunda hakli ama ifade ozurlu

Değerli dostum Sarper bu ifadeyi görünce üzülecektir.

Antep fistigi baskanim benim.

Mustafa Я Cengiz

Sen boyle fahis bir hata nasil yaptin anlamadimki. Resmen bombanin pimini cektin. saati dolunca gümleyeceksin. biliyorsun degilmi baskan?

Üst Alt