Mustafa Cengiz‘den Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz‘den Açıklama!

- Mustafa Cengiz: "Emlak Konut'un fesih bildirimine çok şaşırdım! Son Divan'da Kemerburgaz konusunun durup dururken neden gündeme geldiğini anlamamıştım ama şimdi anlıyorum. Devletimiz asla bir sivil toplum kuruluşunu karşısına almaz"

devlet bize savaş açmış durumda demek istiyor sanırım. sanmıyorum böyle birşey olduğunu, eğer bize karşı bir savaş varsa, bizi karşılarına almak demek ciddi bir oy kaybı demektir.

cimbom_basi_dik_yurur_by_denizhansengul_d7ssl27-fullview.jpg

Bu hep böyle oldu, böyle olmaya devam edecek.

Her divanda devlete laf çakarsan olacağı bu

Herhangi bir siyasi oluşuma yakınlık göstermemeliyiz uzun süreçte zararlı çıkarsın işte görüyoruz
Hiç bi zaman devlete laf çakmadı tam tersi sürekli övdü.zaten arası iyi devletle.dursun üzerinden uygulanan galatasarayı yıkma planının en büyük ayağı bu riva işiydi.inşallah başkan bu işi de halleder

Hiç bi zaman devlete laf çakmadı tam tersi sürekli övdü.zaten arası iyi devletle.dursun üzerinden uygulanan galatasarayı yıkma planının en büyük ayağı bu riva işiydi.inşallah başkan bu işi de halleder

Başkan üzerinden demiyorum ya her divanda biri çıkıp devlete laf çakıyor

Gereksiz işler bence orası siyaset kürsüsü değil,çok istiyorlarsa siyasete katılsınlar.Şimdi çıkar biri parti savunuculuğu yaptığımızı iddia eder.Orada birisi Chp,Mhp,İyi parti vs vs başka partilere de sallasa aynı tepkiyi veririm

Başkan üzerinden demiyorum ya her divanda biri çıkıp devlete laf çakıyor

Gereksiz işler bence orası siyaset kürsüsü değil,çok istiyorlarsa siyasete katılsınlar.Şimdi çıkar biri parti savunuculuğu yaptığımızı iddia eder.Orada birisi Chp,Mhp,İyi parti vs vs başka partilere de sallasa aynı tepkiyi veririm
O liseci kavasların amacı o zaten, yönetime zarar vermek.bunlara karşı mustafa cengiz yönetimini desteklemek devletin boyun borcu

Mustafa Cengiz değil divanda bir üye İmamoğlu'nun seçimi kazanmasıyla ilgili konuşmuştu sanırım onu söylüyor. Bende o konuşmanın yanlış olduğunu düşünüyorum, kulüplerde siyaset konuşulmamalı. Zaten kulüpler sürekli devletten beklenti içinde.

Mustafa Cengiz değil divanda bir üye İmamoğlu'nun seçimi kazanmasıyla ilgili konuşmuştu sabırım onu söylüyor. Bende o konuşmanın yanlış olduğunu düşünüyorum kulüplerde siyaset konuşulmamalı. Zaten kulüpler sürekli devletten beklenti içinde.
Galatasaray camiasıni bağlamaz ki.elimizden gelen bişey yok sonuçta adamın ağzına bant vuramayiz.böyle salak divan üyesi çok neyazıkki

Üst Alt