Mustafa Cengiz‘den Arda Turan Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz‘den Arda Turan Açıklaması!

hocanın istediğini sağır sultan biliyordu zaten,gereksiz bi açıklama olmuş.başkanın inadını da bi türlü anlamadım,taraftar ve çevresindekiler bu konuda fazla gaza getirmiş.

nasi yok abi gsli diye bayildik emreye 4m
cok gsli ise gitmezdi fenere zaten
ona evlat muamelesi ceken taraftar ardayi niye istemiyo herif 1-2 sene topunu oynayip birakacak emre birakti bile simdiden :)
Katılıyorum.Sene sonu boşa çıkacaktı zaten sırf fb almasın diye bonservis ödedik.Bu kadar çok cimbomluysa neden sene sonu bedava geleceğine emin olamadılar.

nasi yok abi gsli diye bayildik emreye 4m
cok gsli ise gitmezdi fenere zaten
ona evlat muamelesi ceken taraftar ardayi niye istemiyo herif 1-2 sene topunu oynayip birakacak emre birakti bile simdiden :)
Simdi birini isteyip oburunu istememek ayri bir konu onu farkli bir platformda tartisabiliriz taraftar olarak ama yaptigin kiyas su acidan dogru degil;

Baskanin Emre Akbaba transferinde karsi cikmak icin bir sebebi yoktu. O zamanlar iyi oynayan nadir yerli oyunculardan biriydi ve bizim takima da o bolgeye transfer lazimdi. Simdi kendi takiminda iyi oynayan bir oyuncuya talip olmustuk. Abdurrahim da fiyat konusunda inat edince maliyeti de yukselmis olabilir. Baskan bu durumda ya veto eder ya da butcemize uygun diye onaylar.

Arda transferinde Baskan'in bakis acisi zaten cok farkli, cunku herif 2 senedir mac yapmadi mac. Yas gelmis 33'e. Belirli bir kesim, bunlarin arasinda yonetici olan Galatasaraylilar da var, Baskan'a baski yapiyor almayin diye. Bu durumda tavrini net ortaya koymustu. Simdi de hocanin israri uzerine kabul gordu ve onayladi.

Genel olarak Arda'yi istemeyenler onun son yillarda futboldan uzak, ozel hayatindaki problemler ve disariya verdigi kotu imajdan dolayi istemedi. Konu mali yani alacagi para olmadi ilk basta. Bende istemiyordum sezon basinda ama simdi notrum. Mac basi ucrete anlasildiysa deneriz bakariz.

Arda gelmeye gelmesinde 1 ay Dubai'lerde forvet arayıp bariyer mariyer diye Kasımpaşa'ya 10 milyon bayılmanın hesabını kime soralım.

"galatasarayda yönetim kurulu bir karar alır ve herkes o karara uymak zorundadır" demişti devre arasında..
sorumluluğu üzerinden atamaz artık. yaşanacaklardan fatih terim'den çok başkan sorumludur..
Malesef onu kimse hatırlamaz ve bu kararla o açıklama direkt taça çıktı. Hiçbir anlamı kalmadı yani. Kısaca herkes cephesini aldı. En ufak kırılganlıkta ipler kopar.

Üst Alt