Mustafa Cengiz'den Şok Edici Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz'den Şok Edici Açıklamalar

Başkan’a son durumu için bir tek laf etmem. Sağlık herşeyin üstünde. Allah sağlık sıhhat versin. Kötü duruyor. İyi de olsa kötüde olsa o makamda oturdu. Ki yaptığı iyi işlerde var.

Mustafa Cengiz umarım eski sağlığına kavuşur. Bir an önce iyileşir. Açıklamaları ile ilgili bu nedenden yorum yapmayacağım. Sadece şunu belirteyim. Toplantıda iki lafından birinde hocaya laf atıyor. Bazılarında haklı. Köprüleri atmış gözüküyor. Bugüne kadar iyi devam ettirmişler.

Başkanla hoca arasındaki uyumsuzluk yüzünden şampiyon olamadık bu sene keşke iki taraftan biri istifa etseydi bir küs bir barışık ilişki yaşadılar resmen ...

Çok kötü görünüyor başkan, konuşması da hep böylemiydi bilmiyorum ama hastalığın ilerlediğini görebiliyoruz

diyor ki bugüne kadar bir kere takdir edilmedim sizin vicdanınız yok mu?Eleştirecekseniz düzgün eleştirin, hakaret etmeyin Dursun,Ali Veli farketmez bu hakaretler Gs markasına zarar veriyor vs tam toparlayamadim ama ciddi sitem ediyor

Okuduğum habere göre Başkan geceyide hastanede geçirmiş doktorların izniyle gelmiş toplantıya.

Allah yardımcısı olsun kendini yormaması her şeyi bırakması belkide başkanı daha kötü hale getirir. O sebeple artık bırak koltuğu ve adaylığı sağlığına bak başkan dememeye karar verdim. Allah kendisine sağlık afiyet versin klübümüz içinde hayırlısı olsun. Cengiz devam ederse Fatih hoca olmaz diye düşünüyorum adaylık süreci bitince net bir şekilde de ortaya çıkar eminim.

Ben Terimle araları iyi zannediyordum ama içeride işler bayağı karışık.Terim'in maç sonu açıklamaları, şimdi de Cengiz laf sokuyorlar birbirlerine resmen

Başkan iyi niyetli ama beceriksizdir, bu kulübü FT'nin ele geçirmesine izin vermemiştir kendisine bu anlamda teşekkür ediyorum. Allah şifa versin diyorum ama artık zarar veriyor maalesef. O yüzden kendisi bu işleri bırakmalı.

Üst Alt