Mustafa Cengiz'in Ali Koç'a Cevabı: "İnsanı hayvandan ayıran edeptir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz'in Ali Koç'a Cevabı: "İnsanı hayvandan ayıran edeptir"

1568825721371.png

Mustafa Cengiz: "Moskova'da da hatırlarsınız yine maçtan önce kelamlar vardı. 17 kulübün yayınladığı saçma bir bildiri vardı. Yine ülkemizi temsilen burada bulunuyoruz ve yine arkadan dolaylı laflar... Bunlar hiç hoş şeyler değil."

Mustafa Cengiz: "Hangi amaç ve hangi vizyon içinde bunlar dile getiriliyor. Bunu açıklamakta zorlanıyorum. Saçmalamanın açıklaması olmaz. Siz saçma sapan konuşan birine yanıt vermeye kalkarsanız sizde saçmalarsınız."

Mustafa Cengiz: "Türk futbolunu kalkındırma amaçlıyız diyoruz fakat öne gidenleri çekme çabasındayız. Edebimi bozmak istemiyorum. İnsanı hayvandan ayıran şey edeptir. Bu edep içinde kalınmasını istirham ediyorum."

Mustafa Cengiz: "Ben TFF'nin tweetini önce trol zannettim. Neden TFF, Galatasaray'ın ve diğer Türk takımlarının adını zikretmekten imtina ediyor, anlamıyorum."

Mustafa Cengiz: "19.05 eyleminin bilerek yapıldığını düşünüyorum. Hedef saptırmaya yönelik söylemler, Türk futboluna hiçbir şey katmaz, zarar verir. Edep, aklın ziynetidir arkadaşlar."

Mustafa Cengiz: "Hocamızın sözüne ben de katılıyorum. Maçlar sahada kazanılır, masada değil. Bu söze tepki veren insan masa düzeneği yapan insandır."

Mustafa Cengiz: "Oyuncularımızın, teknik heyetimizin elinden geleni yapacağına inanıyorum. Galatasaray bir dünya markası. Türkiye'nin de diğer ülke takımları gibi 5-6 takımla Şampiyonlar Ligi'nde temsil edilmesini istiyorum."

Mustafa Cengiz: "Lütfen sinsi hareketleri bırakalım."

Bu adam adayken ne kadar sinsi olduğunu söylemiştim, her halinden belliydi. Hele o federasyona gidicez küme düşürsünler diye açıklaması türk futbol tarihindeki en rezil açıklamadır.
Bu adam türk futbol tarihinin en sinsi ve kibirli herifidir. Yöneticiyken duvara yumruk atıp kolunu kıracak kadar da haset ve kin barındıran bi adam.her hareketiyle nifak tohumları ekiyor futbol camiasına

Üst Alt