Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli?

Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli?

• Jan Olde Riekerink

Kullanılan: 60 21.4%
  • Ersun Yanal

Kullanılan: 75 26.8%
  • Okan Buruk

Kullanılan: 17 6.1%
  • Gheorghe Hagi

Kullanılan: 19 6.8%
  • Taffarel ile devam edilmeli

Kullanılan: 60 21.4%
  • Mustafa Denizli Kalmalı

Kullanılan: 10 3.6%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 39 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    280
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçlerinde en sağlamı Ersun bana göre. Bi kere sezon öncesi antremanları sağlam yaptırıyo, bizim istediğimiz hücum futbolunu benimsemiş, modern metodları olan, gittiği her takımı diri oynatan bi hoca.

O da saçmalık zaten katılıyorum.

+Grosskreutz olayı vs.

Sadece alınacak oyuncunun tarzına müdahale etmemişlerdir herhalde onu demek istemiştim.

Katılıyorum. İşin o yönü de var tabiki. Ben sadece tablonun bütününe baktığımda beceriksiz bir yönetim gördüğümü söylemek istedim. Forvet alınmaması, Grosskreutz olayı, her olayda FFP'nin tarafların önüne serilmesi bunu tescillemiştir. Tek hak verdiğim nokta bir enkazın devralınması ve bunun yönetilmesinin gerçekten bir hayli zor oluşudur. Ama sen bunu minimize etmezsen, gerekli tedbirleri almazsan, koordinasyonu yapmazsan ben seni tanırım.

sezon sonuna kadar kimin geldiğinin zerre önemi yok bence. vakit kaybedilmeden seçime gidilmeli, önümüzdeki yılın hazırlıklarına en geç nisanda başlanmalı ve haziranda iyi bi yabancı t.direktör getirilmeli.

Yardımcı antrenörlerden biri devam etsin bu sezon pek bir önemi yok artık. Önümüzdeki sezon yeni bir yönetim ve teknik direktör gelmeli.

Hayal tabi ama Mourinho'nun kendini tekrar ispatlaması için güzel olur, biz de eksik kupa koleysiyonunu tamamlamış oluruz belki.

öylesine yazdım zaten. adamın ne isi var bizde. türkiye kupasını kazanmaya mı gelecek :)

bizim su ortamda alabilecegimiz en iyi hoca lucien favre olur.

lucescu'da bir sekil sportif hocalıga getirilmeli.

Futbolcu Cafer kendi açıkladı olanları.Ersun Yanal ölene kadar Galatasarayı unutsun.Camia dan içeri giremez.Kralınlada iddiaya girerim.

(via Ugur Iz):

hafta boyunca bana f.bahçe kulübü'nden bizim futbolculara teşvik primi gönderileceği yolunda duyumlar ulaştı... takımı toplayıp sert bir konuşma yaptım:

''teşvik primi alanı bu takımda yaşatmam. helal olmayan bir parayı almak, insanın ailesini satmasıyla eş anlam taşır. g.saray'ı yenmek için f.bahçeliler'in sizinle bağlantı kurmaya çalıştığı dedikodusu ayyuka çıktı. sakın bu yollara girmeyin, primi alanı affetmem. hepiniz ayağınızı denk alın.''

esas bomba maçtan sonra patladı. malzemecimiz 'hocam, bir taksi şoförü bunu size vermemi söyledi f.bahçeti yönetici.. [ismi bizde saklı] yollamış' diyerek soyunma odasına bir çanta getirdi. çantayı açınca beynimden vurulmuşa döndüm. f.bahçeli yöneticilerden birinin bize yolladığı çantanın içinden dolarlar fışkırıyordu. soyunma odasında birden hareketlenme oldu, nerdeyse bıraksam herkes çantanın üstüne atlayıp paraları orada paylaşacak. hepsine çok ağır hakaretler ederek çantayı kapattırdım.

malzemeciye emanet ettim ve 'hayatımda böyle işlerin içinde olmadım. sizin sayenizde geldiğimiz noktaya bakın. bizim şerefimizin satılık olmaması gerekirdi. ama madem bu para geldi, en azından bunun dağıtımının nasıl olacağını ben belirleyeceğim. herkes duşunu alsın ve benden haber beklesin' deyip kapıyı vurup çıktım.

neyse, ankara'ya döndük. çantadaki para sayıldı, içinde 300 bin amerikan doları vardı. 3 gün sabahlara kadar uyumadan ne yapacağımı düşündüm. aklımdan parayı alıp federasyona gitmek ve herşeyi anlatmak da geçti. ama cesaret edemedim.

al parayı, at imzayı!

sonra 300 bin doları nasıl dağıtacağımın yöntemini buldum. beyaz bir dosya kağıdı aldım. madem böyle bir şerefsizliğin içindeydik, gelen paradan gariban çaycının bile faydalanmasını sağlayacak bir metot geliştirdim. sayfanın başına 'teşvik primi alanlar' diye yazdım ve her futbolcunun adını alt alta sıraladım. ben ve antrenörlerim bu paraya hiç dokunmadık ama malzemeciye, masöre, çaycıya, tesislerdeki bekçiye varıncaya kadar herkesi bu işten nasiplendirmeliydim. futbolcuları teker teker evime çağırdım ve paylarını dağıttım. adam başı 15 bin dolar civarında bir para düşüyordu. parasını her alan, kendi adının yanındaki boşluğa imzasını attı. mesela cafer 'ben o şerejsizin evine gidip para almam. hakkımı yollasın' demiş, onunkini de takım arkadaşlarından biri götürdü. ama yine ona da imzayı attırdım. bu parayı son dolarına kadar dağıttım, sonra da beyaz dosya kağıdını evimde sakladım.

Can BÜYÜK

streich-1329406765_zoom20_crop_600x450_600x450+45+17.jpg

ne dersin reyize

Atılmasını istediğim adımlar:
-Geçici Hoca, idari, sezon sonuna kadar bizi 3. yapacak kapasitede
-Derhal yönetimin istifası
-Vizyonlu, maddi, manevi güçlü kapasiteye sahip, modern ve başarılı olacak yatırım ve projeleri olacak yönetim
-Futbol şubesi projesine göre, üst düzey, yönetiminde genel olarak vasıflarına sahip birer Sportif Direktör/Menajer ve son olarak çağımızım futbolu ve futbolcusundan anlayan, kupa toplayan karizmatik bir Teknik Direktör.

*araya birde lise darbesi sıkıştırmak isterim fakat öyle bir güç ve irade yok camiada şimdilik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt