Mustafa Denizli - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray efsanesi olmasa da ikonu diyebilecegimiz bir duayene ne laflar edilmis bu forumda be

Yazik, cok yazik
Futbol kendinden gecmis bile olsa bu adamin hatiri sayilir katkilari var Galatasaray'a. Derwall'den bayragi alip bizi bir marka haline getirmistir. Turkiye'de hucum presi yapan ilk takimin hocasidir. Oyle maclar oynadik ki zamaninda, ornegin bir Bursa Maci vardi iceride. Bursa o zamanlar iyi bir takimdi. 25 dakikada 5 gol atmistik. Erhan rakip ceza alaninda pres yapiyordu.

Unutulmaz Rapid Wien, Neuchatel ve Monaco maclarinda takima muhtesem futbol oynatmis, ibne oglu ibne portekizli hakemin yuzunden Steau'ya elenmistik.

Futbolculuk doneminde de cok iyi bir hucum elemaniydi. Bizden sonra (oyle veya boyle) diger iki rakibimizi de sampiyon yapmis bir hocadir kendisi.

Bugun icin devri kapanmis gibi gorunse de h hic bir sekilde dalga gecilmeyi hakettigini zannetmiyorum. Tam aksi hurmeti hakediyor.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray mağlubiyetinin ardından yollanır diyordum. Enteresan. Hiç iç açıcı değil takımı, düşerseler şaşırmam. Yumoş kadar yumuşak bir takım. Alttakiler hayvan gibi savaşıyor.

dürülülü öyle bir takım ortaya çıkarmışki,o takıma karşı bay selçuk bile iyi oynadı gözükdü,öyleki bay selçuğun yıllardır orta sahada üstünlük kurduğu oyuncu-takım yokken bu iş nasıl olur dedirtti (not : bay selçuk güzellemesi yapanlar boşa nefes tüketir)

Ikon mu?

Atl. Madrid macina cikmaya götu yemeyen asla Galatasarayimizin ikonu olamaz.

Ikondur tabii, Derwall'den aldigi bayragi tasimis, muthis bir sampiyonluk kazandirmistir. Ayrica Sampiyonlar Ligi'ndeki en iyi derecemiz olan yari finali sayesinde gormusuzdur.

Mustafa hoca tartışmasız bir Galatasaray efsanesidir.

Birine efsane denmesi icin kirk firin ekmek yenmesi gerekir. Benim icin efsanelik seviyesindeki isimler Ali Sami Yen, Metin Oktay, Fatih Terim gibi uzun seneler Galatasaray'a ustun basarilarla hizmet etmis olanlardir.

Turk futbolunun efsane hocalarindandir tabii, ona kimsenin itiraz edecegini sanmam.

Ne olduğu belirsiz.
Ben en son sexy lady Karadeniz efsanesi olarak hatırlıyorum.
Bir ara beşiktaşın çocuğu, fenerin şampiyon hocasıydı.

Kafam çok karışık.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray icin calistigi donemde Galatasaray'in basarisi icin elinden geleni yapmistir, muhim olan da budur.

Hemen her meslek grubunda insanın belli bir süreden sonra kendini, gücünü, çapını bilmesi önemli bir şey.

İyi bir kariyeri Fenerbahçe'yi şampiyon yaptıktan sonra bıraksa en kötü milli takımla yaşadığı başarılar hatırlanırdı. (BJK şampiyonluğunu biliyorum da detaya girmeyelim Tabatalar filan)

Yaklaşık 20 yıl öncesi bitmesi gereken kariyer her geçen yıl sıfır gelişme ile dibe vurdu.

Dünyadaki maçları filan izlediğini de sanmıyorum.

Bilmediğim için soruyorum para ihtiyacı mı var kendisinin?

Üst Alt