Mustafa Denizli'den Transfer Açıklaması: ''Transfere açık kapı bırakmakta fayda var'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli'den Transfer Açıklaması: ''Transfere açık kapı bırakmakta fayda var''

ronaldo%2Bgen%25C3%25A7.jpg

Öyle deme r'taş.

Dünyanın en iyi santraforu El Fenomeno

savunmayı geçtim bir şekilde idare edilir de bugün de gördük ki forvet şartoğlu şart. 2 kazma birarada 1 gol atamıyor, ballı golü saymazsak.

En büyük problem savunma bizim zaten 3te 1i az gol yesek puan farkı en az yarı yarıya fark ederdi.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orası öyle de her türlü yiyoruz. ortasahanın ortası da problemli. En azından bulduğumuzu atacak biri lazım. bugün 2-0 olmasaydı kaos olurdu o kaçan gollerden sonra. en azından 2 metreden topu kaleye sokacak biri lazım

orası öyle de her türlü yiyoruz. ortasahanın ortası da problemli. En azından bulduğumuzu atacak biri lazım. bugün 2-0 olmasaydı kaos olurdu o kaçan gollerden sonra. en azından 2 metreden topu kaleye sokacak biri lazım
Burak ve umut oynamasin atariz bi şekil
Boyle forvetlerimiz olacağına, forvetsiz çıkalım daha iyi.

dediğine inandın mı şimdi. Oynatır bu bunak her türlü :) oynamasalar daha az zararları olur. birine laf ederken ikisi birden oynadı birde. sabrımızı deniyor sanırım MD.

Ligde en cok gol atan takım biziz şuanda ama 11 puan gerideyiz.. demekki bizim hücumda sıkıntımız pek yok.. yok derken umut ve burak yeterli anlamında söylemıyorum.. hücum bir şekilde geliyor.. asıl problem savunmada... sezon başında iyi savunmamız olsaydı suanda 4 puanla lider olan taraf biz olurduk

Hocaya tekbir şansın var hangi bölgeye transfer istiyorsun deseler emin olun forveti tercih etmez o yüzden boşa ümitlenmeyin

dediğine inandın mı şimdi. Oynatır bu bunak her türlü :) oynamasalar daha az zararları olur. birine laf ederken ikisi birden oynadı birde. sabrımızı deniyor sanırım MD.
Maçın 50.dksina kadar buraga 1 yada 2 kez top geldi, umutun kanadından oynamadik. 9 kişi sezonun en iyi topunu oynadılar belki.
Bu bir tesadüf değil, acı gerçeğidir Galatasaray'in

Maçın 50.dksina kadar buraga 1 yada 2 kez top geldi, umutun kanadından oynamadik. 9 kişi sezonun en iyi topunu oynadılar belki.
Bu bir tesadüf değil, acı gerçeğidir Galatasaray'in

Sinan'a 20 defa gelip Umut ve Buraka 2-3 defa geliyorsa doğru pozisyon almadığındandır. Ama Sinan'ın attığı golde Burak'ın attığı koşuyu takdir ettim. Alan boşalttı istemli veya istemsiz :)
Konumuza dönecek olursak bu takım mevcut ortasahası ile çok gol yer. Savunmaya uluslararası düzeyde tecrübeli biri gelmeyeceğine göre düzelmez bu durum sıradan bir takviye ile. Forvete ise ciddi bir yıldız istemiyorum açıkçası. Umut ve burakın kaçırdıklarını atan birisi olsa yeter bana. O kadar düşürdüm beklentiyi.

Sinan'a 20 defa gelip Umut ve Buraka 2-3 defa geliyorsa doğru pozisyon almadığındandır. Ama Sinan'ın attığı golde Burak'ın attığı koşuyu takdir ettim. Alan boşalttı istemli veya istemsiz :)
Konumuza dönecek olursak bu takım mevcut ortasahası ile çok gol yer. Savunmaya uluslararası düzeyde tecrübeli biri gelmeyeceğine göre düzelmez bu durum sıradan bir takviye ile. Forvete ise ciddi bir yıldız istemiyorum açıkçası. Umut ve burakın kaçırdıklarını atan birisi olsa yeter bana. O kadar düşürdüm beklentiyi.
Umut değil mıydı o kosuyu yapan

43 gol atmisiz. Bjknin 2 maci eksik. 10 kisiyle 43 gol attik. İyi bir forvetle neden 50-55 golü bulmayalim? İyi bir forvet, diger oyuncularin da perfonmansini artirir. 43 yerine 50-55 gol atmis olsak, puan farki daha az olurdu. Burak ve Umutla oynamanin bedelini ödedigimiz cok mac oldu. Sansa bala kazandigimiz maclarda oldu. Poldinin ekstra golleri. Söylemek istedigim her zaman isler istedigimiz gibi gitmez. Forvet bir anda en büyük soruna dönüsebilir.

Savunmadaki sorununun cözümü zaten basit. Ne zaman savunmada yerli bir oyuncu oynamaz, bizim savunma düzelir.

Son düzenleme:
Defans dan ziyade bizim takimdaki sorun tüm takimin savunma anlayisinda. Orta sahamizda hala bir ön libero yok. Donk fiyasko bir transfer.

Orta sahada rakibe basan adam yok, Donk da Selcuk da ancak izliyorlar. Bizde top calan adam sayisi cok ama cok az. Genelde hepsi izliyor ve rakibe cok alan ve zaman sunuyor.

Üst Alt