Mustafa Denizli'den Ünal Aysal'a Sert Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli'den Ünal Aysal'a Sert Cevap!

1343521_940x531.jpg

Galatasaray'da başarısız bir son dönem geçiren Mustafa Denizli, Ünal Aysal'a cevap verdi.

Türk futbolunun en önemli isimlerinden Mustafa Denizli, NTV Spor canlı yayınında özel açıklamalarda bulundu ve Galatasaray'da geçirdiği son dönemdeki eleştirilere cevap verdi.

Galatasaray ile anlaştıktan sonra Atletico Madrid maçında takımın başında olmamasını son olarak Ünal Aysal'ın eleştirmesine cevap veren Denizli, "Ben Madrid'e gittiğim gün, Galatasaray ile kontrat imzalamamıştım. Ben hiçbir şekilde bir grubun karşısına yeni bir teknik adam olarak çıkamazdım, buna hakkım yoktu. Pazartesi görüşme olacak, salı günü uçağa bineceksin, çarşamba günü de takımı Atletico Madrid'e yeni hoca olarak çıkartacaksın. Yangından mal mı kaçırıyorsun? Orada çalışan insanların hiç mi birikimleri yok, hiç mi fikirleri yok. Orada Taffarel var. Orada o görevi yapan insanlar var. Onların o kadar birikimlerine, bir maç için set mi çekeceğim? Orada bana ve takıma kazandırılacak bir puan olamaz. Ama onların yanında oldum, birlikte oldum. Yoksa o kadar niye gideyim ben. Aynı gün gideceğim ve ben yeni hocanız olarak geldim diyeceğim, bu saçmalıktan başka bir şey değil" ifadelerini kullandı.

"BENİM BİR ÇALIŞMA GRAFİĞİM VAR"

Galatasaray'da başarılı bir teknik ekip oluşturmadığı yönünde de eleştiriler alan deneyimli hoca, "Benim bir çalışma grafiğim var, eleştiri yapanlar buna dikkat etmediler herhalde. Ben 87'de Galatasaray'a geldikten sonra, benim yanımda çalışanların tamamı, teknik adamlığa ilk adımı benim yanımda attılar. Son geldiğimde böyle biri yoktu" dedi.

Habertürk

Önümüzde Mancini örneği olmasa inanacağız. Trabzon'un Fener maçını yeni stadında oynamaması ne ise bunun maça çıkmaması da odur.

evindeki Lazio maçında 9 defansla oynayıp turu kaybettirmenden sonra tek laf etmemen lazımdı. Ben çok saçma diziliş-kadro gördüm ama Lazio maçı gibisini hiç görmedim.

Atletico maçında oraya çıkacaktın. Sonu ne olursa olsun kimse birşey demezdi zaten.

Sorun zaten Atletico maçına kadar beklenmesi. Kimi kandırıyor ki şimdi? Eğer Atletico maçı olmasaydı kendisi gayette Kasımpaşa deplasmanı yerine içeride oynanan Antalyaspor maçı ile başlamak isterdi. Sırf Atletico deplasmanından çekindiği için iç saha maçıyla başlama fırsatını kaçırdı.

Ünal aysal'a laf atmaya vizyonun yetmez !!
Ayrıca mancini senden bin kat yürekli çıktı adam geldiği gibi juve deplasmanına çıktı korkak!

NKGSDVBS
TapaTalK

Savunmasını hak verilcek bir yanı vardır belki diye okudum ama bomboş bir savunma, tamamen bahane. Bir paragraf boyutunda konuşmak yerine tek bir kelime söylesen yeterdi. "Korktum." Zaten dediklerin o anlama geliyor.

Tamam işte kendinde demişsin olmasını gerekeni. Pazartesi görüşme olacak, salı günü uçağa bineceksin, çarşamba günü de takımı Atletico Madrid'e yeni hoca olarak çıkartacaksın.Bunu yapmaya gtum yemedi demiyorda maval okuyor bunak.

Senin aciziyetini hemen arkandaki tribünde izlerken anladım. Boş konuşuyosun anca. Oyuna etkin sıfırdı. Umutu çıkarmamıştın hiç unutmuyorum. Rezilsin tek kelimeyle

Üst Alt