Mustafa Reşit Akçay'dan Canlı Yayında Devlete Çağrı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Reşit Akçay'dan Canlı Yayında Devlete Çağrı!

143165.jpg
​​

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Karabükspor maçının ardından ülkedeki ekonomik krizle alakalı devlete çağrıda bulundu.

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Karabükspor maçının ardından yayıncı kuruluşa çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Ülkenin bulunduğu ekonomik koşullara dikkat çeken Mustafa Reşit Akçay, şunları söyledi:

"Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bütün siyasetçilerden ve devlet nezdindeki kişilerden özür dileyerek söylüyorum ki, devletim benden gelsin 20 bin dolar asın. Vergi dairesinden bir adamı yollasın, ben paramı vereyim. Bu parayı devletimiz 10 yıl sonra bana mı yoksa çocuklara mı öder fark etmez. Böylelikle belki ekonomik krizden kurtuluruz. Bunu da sakın nezaketsizlik olarak algılanmasın. Çok özür dileyerek söylüyorum" ifadelerini kullandı.

devlet tahvili ne oldugunu biliyor mu bu adam. dangalak madem parani cöpe atmak istiyorsan alirsin.

ya da git yak bizim beyinsizler gibi ülke kurtar :asd:

Tekrar buradan da söyleyeyim bir olay sonrasında yardıma muhtaç insanlar için toplanan bir kampanya gibi şov yapılamaz bu olayla senin 20 bin dolarına ihtiyacı olabilir mi devletin bu ne hadsizlik devleti yönetenlerin en sert tepkiyi göstermesi lazım. Şov yapayım, yalakalık yapayım diye devleti aşağılamaktan kaçınmalı bunun gibiler.

Parayı almaya gitsinler ben böyle bir şey demedim diyerek geri vitese takacak çomar açıklaması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam güzel insansın ama şık olmamış televizyondan 20 bin dolar filan. Niyet güzel ama önünü arkasını düşünmemişsin. Sen hafta içinde turu atla zaten memlekete 20 bin dolardan fazla döviz getiriyorsun rahat ol, işine bak.

Hocam güzel insansın ama şık olmamış televizyondan 20 bin dolar filan. Niyet güzel ama önünü arkasını düşünmemişsin. Sen hafta içinde turu atla zaten memlekete 20 bin dolardan fazla döviz getiriyorsun rahat ol, işine bak.
Peki bisey soracagam sana. Yatirim yapmak istiyorsa neden tahvil almiyor? Hani neden televizionun onunde bu kadar param var devlete yardim edebilirim gibi aciklamalar yapmak zorunda?

Peki bisey soracagam sana. Yatirim yapmak istiyorsa neden tahvil almiyor? Hani neden televizionun onunde bu kadar param var devlete yardim edebilirim gibi aciklamalar yapmak zorunda?

Bana niye soruyorsun ki :)

Hoca saçmalamış. Dediğin gibi tahvil alır, olmadı bu işe hiç girmeden gider varsa doları bozdurur.

En kötü patronu Gökçekgillerden rica etse istifledikleri doları bozdurmalarını yeterdi.

Devlete hakaretten işlem yapılmalı.
Bayiliyosunuz işiniz olmayan şeylere burnunuzu sokup aklınizca sevimli gözükmeye.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt