Mustafa Sarp: "Benden bir şey olmaz hocam" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp: "Benden bir şey olmaz hocam"

Cevap: Mustafa Sarp : "Benden Birşey Olmaz Hocam"

Bu adamlar halen işin gırgırında

Konunun en güzel yorumu.

Ben de onu düşünüyordum nasıl bir pişkinlik bu diye.

Tabi ki idman suratlar asık geçmez ama, sanki ligde bu sıralamada değilmişiz herşey tıkırındaymış görüntüsü var.

Salla başı al maaşı zihniyeti, sizi toplayanlar utansın buraya ne diyim.

Bu adami her maçta banko oynatan hatta birkaç maçtan sonra "Sahanin en iyisi Sarp'ti" diyen Rijkaard'a ne demeli ?

Dürüstlüğünden ötürü takımın farklı bi departmanında görevlendirilmeli, mesela muhasebe departmanı.. :tiphat:

Konunun en güzel yorumu.

Ben de onu düşünüyordum nasıl bir pişkinlik bu diye.

Tabi ki idman suratlar asık geçmez ama, sanki ligde bu sıralamada değilmişiz herşey tıkırındaymış görüntüsü var.

Salla başı al maaşı zihniyeti, sizi toplayanlar utansın buraya ne diyim.

Ağzına sağlık ağabey.

Üzüldüm başlığı görünce adamlara yükleniyoruz ama onlarda insan acaba kabahatlerinin farkındalar mı diye ama nerdeee? Aynı tas aynı hamam devam. Bunlar dayak arsızı olmuş artık. Suratlarına tükürsek yarabbi şükür diyecek kıvama gelmişler.

Abartıyorsunuz, adamlar suratlar asık antreman yapacak değil ya. Eğlenecekler elbette idmanda, idman sonrası falan. Asıl bu zihniyetin değişmesi lazım.

Abartıyorsunuz, adamlar suratlar asık antreman yapacak değil ya. Eğlenecekler elbette idmanda, idman sonrası falan. Asıl bu zihniyetin değişmesi lazım.

Takım 9. ya varmı daha bunun ötesi. Ama kimsede bir utanma sıkılma belirtisi yok. Suratları asık idman yapmayacak tabi orası kamp sonuçta. Sırf fizik güç yenilenmiyor sezon arasında takımın morali motivasyonu da yenileniyor.

Sen de insanların neyi kastettiğini çok iyi anlıyorsun ama anlamazdan geliyorsun. Bir sınır vardır ve o sınır artık aşıldı. O sınır aslında Rijkaard'ın babasının öldüğü gün oynanan maçtaki hareketlerde aşılmıştı. Oradan sonraki herşey bardağı taşırıyor. Takım 2-0 mağlup Sabri hakemle rakiple çene yapıp gülmece peşinde... Şimdi ben bu zihniyetin nesini değiştireyim? Her hafta yenilip dünyanın parasını cukkaya atıp ondan sonra kakara kikiri yapmalarını sineye mi çekelim...

Adam kapağı öyle bir atmış ki kulübe, takım otobüsünde arka 4'lüye kurulmuş, kendini takımın abilerinden falan sayıyor, herkesle de kanka yapmaya çalışıyor, o kadar emin ki gönderilmeyeceğinden, dalga geçiyor adam resmen ya.

Romayı yakan adam Mustafa Sarp:) Hak ediyor mu bu kadar eleştiriyi, tabi ki evet:) Her şaka da bir gerçeklik payı vardır, kendisi de kabul etmiş artık.

Üst Alt