Mustafa Sarp Karabükspor'da!


Samsunspor ile yollarını ayıran Mustafa Sarp, Kardemir Karabükspor ile anlaştı19ctb.jpg
Samsunspor'da alınan kötü sonuçların ardından kadro dışı bırakılan ve sözleşmesi feshedilen Mustafa Sarp, takım bulmakta zorlanmadı. Tecrübeli orta saha oyuncusu, Süper Lig'de zor günler geçiren Kardemir Karabükspor ile anlaşma sağladı.TRTSPOR
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!Büyük kaptanı çok seviyorum ama teknik direktörlükten anlamıyor bence.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!Küme düşecek olan takımdan diğer küme düşme adayı takıma gitti umarım karabük'ü küme düşürtecek.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!bülent korkmaz'ın ne kadar vizyonsuz, yabancı düşmanı bir t.d olduğunun kanıtı. kümeye kadar yolun var.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!Karabük kümede kalma ihtimalini başka bahara bırakmış oldu bu hamle ile.Şimdi gider Samsunspor'a sus işareti yapar Sarpinho gol atarsa eğer.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!şu dakika itibariyle şahsi görüşüm karabük küme düşmüştür, geçmiş olsun
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!beyler bunlar sami yen'E gelecek lan, bu çapsız, bize küfür eden çapsız bir daha maça çıkacak :D bunu bir güzel paketleyelim o maçta.çıkamaz oradan.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!Elinizde ne var ne yoksa karabük küme düsecek diye iddia oynayin hatta evi arabayi filan satin. :D
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!Kaptan naptınya? Seni takımın başına kurtarman için getirdiler, batırman için değil. Ama bu sıfatsız arenaya gelecek, yine bize sus işareti yapsın bakalım.
 
Cevap: Mustafa Sarp Karabükspor'da!beyler bunlar sami yen'E gelecek lan, bu çapsız, bize küfür eden çapsız bir daha maça çıkacak :D bunu bir güzel paketleyelim o maçta.çıkamaz oradan.boyle diyoruz sonra mac gunu dogru duzgun tepki bile koymuyoruz.. boyle seylere tepkimizi oyle bi koymaliyizki.. bidaha dogrulamasin bu yaban..
 
Üst Alt