Müthiş Liverpool hasılatı


Türk Telekom Arena'da Liverpool'u 3-0 ile geçen Galatasaray, bu maçtan yaklaşık 1 milyon dolar hasılat elde etti.G.Saray’da Liverpool maçı, 3-0’lık galibiyetle camiaya moral aşılarken kulübün kasasını da doldurdu. Sarı kırmızılılar, Türk Telekom Arena Stadı’nda oynadığı karşılaşmadan yaklaşık 1 milyon dolar hasılat elde etti.Dün Ali Sami Yen’in anma törenine katılan eski başkan Selahattin Beyazıt, yöneticilere, “Liverpool maçında stat çok güzeldi. Takım da gayet iyiydi. Maça kaç kişi geldi?” diye sordu. Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ise bu soruya, “35 bin 500 kişi maçı izledi ve hasılatımız 1 milyon dolar” diyerek yanıt verdi.Kaynak:Sporx
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıavrupa kupalari,lig,tk, ile beraber en az yilda 30 mac yapacagiz

hasilat mac basi en az 1,5 mio olur

yani yillik 45-50 mio dolar arasi bi para bu bizi 4-5 sene icinde rahatlatir insallah
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıBu maçın önemi yok ama lig maçlarından ne kadar kazanabileceğimiz konusunda fikir veriyor.
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıZaten kombine + loca + vip yillik 80 milyon USD topluyorAma loca + vip gelirleri temlik altina alindigi icin bu maclik biletler onem kazandi kulup icin
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıÇok iyi. Bu sene de tribünlerin en az 40.000 seyirciyle dolacağını varsayarsak, bunun gibi gelirler elde edeceğiz her maç. TT Arena ilaç gibi geldi gerçekten bize.
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıÇok iyi oldu bu.Böyle hasılatlarla borçlarımızı kapata biliriz umarım.Damlaya damlaya göl olur.:asd:
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıYönetime mesajı verdik. İyi takım kurun, her maç 35 bin kişinin altına düşmez stad :p
 
Cevap: Müthiş Liverpool hasılatıGeri kalan para da üst yola merdiven yapılmaya harcansın bi zahmet.Zaten metro çıkışına turnike koyan zihniyeti hala anlayabilmiş değilim.
 
Üst Alt