Mutlu Bir Evlilik ve Aile Hayatı İçin Ne Yapılmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu Bir Evlilik ve Aile Hayatı İçin Ne Yapılmalı?

İşte seçe seçe bu zamana kadar geldik ya. 4\4 lük bir insan olmadığı gibi.4/4 lük bir ilişkide olamıyor ne yazıkki. Anlamsız kavgalar , anlayışsızlık beni cidden evliliğe karşı soğutuyor cidden. Evli olup mutlu olan kimseler bile şakayla karışık bekar hayatını övüyorlar.
Saçmalama evlilik en güzel şey kişiye bağlı ve sana bağlı olan bişey tabi ama uyumlu biriysen eşin de öyleyse çok mutlu olursun.Herkesin kendine ayırdığı zamanlar olmalı ve birbirinize karşı saygılı olmalısınız sevgi aşk zaten bu işin içinde bunlar yoksa hiç evlenme zaten.

doğacak çocuğunu kolejde okutacak imkanın yoksa evlenme hayat çok zorlaştı iyi bir kariyer süper zeka yoksa paraya bakıyor yada çocuk sahibi olma takıntısı olmayan bir hatun bulacaksın :) mutluluğun formülü bu bana göre :) çünkü evlilik demek çocuk demek çocuk ilerde ulan evlenmek senin ne haddine niye evlendin beni sıkıntıya soktun diyecekse bekar kalmak en iyisi :)

Bizim hatuna Galatasarayın maç fikstürünü veriyorum bak diyorum benim bu günlerime elleme bi iş çıkartma:) birde p.tesileri halı saha maçlarımız oluyor yıllardır bugünde bana karışma:) diğer haftanın 5 günü yemekti sinemaydı işte dışarı çıkarmalar vs ayak uyduruyoruz bu sene CL de yok en çok o seviniyor maçlar kısıtlı CAS dan ceza artmasını bile bekliyordu:) şaka maka mecburen tavizler karşılıklı olacak ben yapmam ben kişiliğimden ödün vermem şöyle asarım böyle keserim diyenler zaten bekardır hayırlı işler:) şuda önemli tabi işte zamanı geldi evleneyim yaşım geldi evleneyim dersen bilki sıçtın bu mantık da doğru değil pek..

1)alman ekolü olmalı
2)gençlere önem vermeli
3)hücum futbolu oynatmalı
4)doğru transferler yapmalı
5)vizyonlu olup bütçeyi uygun kullanmalı
Bu 5 şarta uygun biri bulunursa gül gibi geçinilir

Mutlu evlilik için birçok faktör sayabilirim ama mümkünse kendi memleketinizden olsun. Çünkü tatillerde yok benim memlekete gidelim yok senin kine çok gittik derdi oluyor.
En önemlisi nereye yerleşeceğinize karar verirken sorunlar oluşuyor. Evlenmeden önce bu meseleleri konuşun. Anneniz babanız yaşlandığı zaman onlara bakacak kişi sadece sizseniz daha büyük dert oluşuyor.

Üst Alt