Mutlu Yıllar Nazım Hikmet [Mavi Gözlü Dev] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu Yıllar Nazım Hikmet [Mavi Gözlü Dev]

s-3798518a96e197f7e1196685406c1ffe53999a85.webp

Önemsiz birisi olması görüşümü belirtmeyeceğim anlamına mı geliyor.Önemsemediğim adam ülkeyi yönetiyor.Ne yapayım hiç konuşmayayım mı?Yada ülkeyi mi terk edeyim?

Ülkeyi yöneten birisi nasıl önemsiz olabilir yahu alacağı almayacağı her karar direkt olarak hayatını etkiliyor neticede...

Genelde insalar önemsemediği şeyler/kişiler hakkında konuşmazlar çünkü önemsemezler de ondan sormuştum, meraktan yani.

Son düzenleme:
Kendisini sevmem.Sevene de neden diye sormam.Benim gözümde önemsiz birisi

Başlık post uyumsuzluğu anlaşıldığı üzere sevenlerinin kutlaması gereken bir konu o yüzden ideolojik postunuda al :tekme:

Sevmediğini Nazım Hikmet adlı bir konuda paylaş burası bunu ifade etmen için açılmış bir başlık değil. Sevmediğin birinin doğum gününü kutlamayacağına göre buraya bunu yazmanın amacı ortadadır.

Son düzenleme:
Başlık post uyumsuzluğu anlaşıldığı üzere sevenlerinin kutlaması gereken bir konu o yüzden ideolojik postunuda al :tekme:

Sevmediğini Nazım Hikmet adlı bir konuda paylaş burası bunu ifade etmen için açılmış bir başlık değil. Sevmediğin birinin doğum gününü kutlamayacağına göre buraya bunu yazmanın amacı ortadadır.
Tabi sen dedin diye yazdığımı da sileyim ne dersin paşam?Ne yazacağımı da sana sorarım bundan sonra olur mu ağam

Seviyesiz olduğunu az çok tahmin ettikte seviyesizliğinde bir seviyesi var ha o işte sende dahi yok yav.
Hadi uza dedik.Senin seviyene indim daha ne istiyosun.Bir daha da alıntı yapma benden.Önce adam gibi tartışmayı öğren de seviye dersini ondan sonra verirsin.Gerzekçe cevap vereceğine,ilk mesajında adam gibi yaz ki adam gibi cevap alasın.Mal mal cevap yazıpta düzgün cevap beklemekte senin gibisinin yapacağı iş zaten.Hadi işine gücüne oğlum

Hadi uza dedik.Senin seviyene indim daha ne istiyosun.Bir daha da alıntı yapma benden.Önce adam gibi tartışmayı öğren de seviye dersini ondan sonra verirsin.Gerzekçe cevap vereceğine,ilk mesajında adam gibi yaz ki adam gibi cevap alasın.Mal mal cevap yazıpta düzgün cevap beklemekte senin gibisinin yapacağı iş zaten.Hadi işine gücüne oğlum

Yav bunu 2. dakika hakaret ve küfüre başlayan birinin söylemesi ne kadar ironik yahu. Şuan ironiden kafayı yiyeceğiz çıldırıyoruz bizi bul Civelek ödül vereceğiz.

Yav bunu 2. dakika hakaret ve küfüre başlayan birinin söylemesi ne kadar ironik yahu. Şuan ironiden kafayı yiyeceğiz çıldırıyoruz bizi bul Civelek ödül vereceğiz.
Hadi oğlum işine bak diyoruzz ooffffffffffffffff sıktın ama.Git ilk mesajına bak anlarsın.Kapasiten vardır o kadar herhalde.Alıntı yapma diyoruz beynin alıyo mu?

Üst Alt