Mutlu Yıllar Vasfi Vural - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu Yıllar Vasfi Vural

90+ Wolf Tattoo Designs | Art and Design
@İsmail Enver

bunun türbesine gittim konyada, küçük bi yerden millete bi şey koklatıyolar falan herkes kokuyu alıyo çok güzel bi koku vs diyo kokluyorum kokluyorum bi şey gelmiyo bana bi de soruyolar sanki bi şeymiş gibi nasıl güzel dimi falan diye, koku falan yok milleti kekliyolar oralarda
Put çünkü; moğol ajanı; işbirlikçi adama sorarlar sivasta; maraşta müslüman kafataslarından kuleler yapılırken kimse neden konyaya dokunmadı diye...

Konya halkının da sonunda kendi oğluyla beraber linç girişimi de dikkatlerden kaçmıyor ;) Yok 7 defa ziyaret edersen hacca gitmiş olurmuşmuşsun... O zaman da Elton John'a 14 kez gidilsin...

Misal ben tandır yemeğe 7 kez gittim bir şey olmadı... Allah kimseyi müşriklerin eline düşürmesin sonra döner döner durursun mazallah...

Put çünkü; moğol ajanı; işbirlikçi adama sorarlar sivasta; maraşta müslüman kafataslarından kuleler yapılırken kimse neden konyaya dokunmadı diye...

Konya halkının da sonunda kendi oğluyla beraber linç girişimi de dikkatlerden kaçmıyor ;) Yok 7 defa ziyaret edersen hacca gitmiş olurmuşmuşsun... O zaman da Elton John'a 14 kez gidilsin...

Misal ben tandır yemeğe 7 kez gittim bir şey olmadı... Allah kimseyi müşriklerin eline düşürmesin sonra döner döner durursun mazallah...
Mevlana, Nasreddin Hoca, Ahi Evran üçgenine ne diyorsun üstat?

Üst Alt