Nagatomo'nun Sözleşme Detayları Açıklandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nagatomo'nun Sözleşme Detayları Açıklandı

Hayırlı olsun. O bölgede riske giremezdik, orta saha için de artık tartışılmayacak doğru düzgün birini almamız gerek. Donk'la yapılan yenilemeden sonra bu söylediğime kendim bile inanmıyorum gerçi. Muhtemelen ya kimse alınmayacak ya da sıradan bir adam getirip genç yetenek diye gözümüze sokacaklar.

Mantıklı sözleşme,taraftar olarak şu kadar olsa bu kadar olsa ücreti diyoruz ama arka planda ne olduğunu bilmiyoruz başka takımlardan teklif olabilir vs vs.Kısa zamanda iyi katkı sağlamıştı ben memnunum şahsen.

Ayrıca bizi bu tip transferler değil tarık gibi eren gibi adamlar batırıyor.Yoksa seni şampiyon yapacak adama 500 bin euro fazla verdin diye batmıyorsun.
benim yazdigim icin soyluyosan ben nagatomo icin yazmamistim. dinkun sizlesmesindeki maddeden bahs3diyorfum nagatomoya helal olsun.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Totalde bakildiginda , sozlesmesi bitenler , cavandadan gelen para , alinan 3 oyuncuya verilecekleri karsilayacaktir

Fazlasi icin yonetime baski yapmamiz yersiz olur cunku kontratlari bosaltmadikca ffp sebebiyle adim atmamiz zor gorunuyor

Üst Alt