Nani: "Fenerbahçe - Galatasaray derbisi, dünyanın ilgisini çeken bir maç değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nani: "Fenerbahçe - Galatasaray derbisi, dünyanın ilgisini çeken bir maç değil"

2015-2016 sezonunda sarı-lacivertli takımın forması giyen Portekizli Luis Nani, "Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dünyanın ilgisini çeken bir maç değil" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Luis Nani, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ve Cristiano Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Portekizli yıldız, vatandaşı Cristiano Ronaldo'nun Ballon d'Or'u hakkettiğini ve kendisinin Lionel Messi ve Antoine Griezmann'dan daha etkili bir performans sergilediğini belirtti.
[SUB][/SUB]
page_nani-fenerbahce-galatasaray-derbisi-dunyanin-ilgisini-ceken-bir-mac-degil_296576717.jpg

"Türkiye Ligi'ni takip etmiyorum"

Valencia'da forma giyen Nani, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisine ilişkinse; "Türkiye Ligi'ni takip etmiyorum. Benim de, dünyanın da çok ilgisini çeken bir maç değil." ifadelerini kullandı.
T24Spor

Son düzenleme:
Ilk olarak daha bir kac ay önce o ligde oynadigini unutma Nani beyefendi.

Ama genel anlamda hakli, kimse ligimizi sallamiyor bu aci bir gercek. Derbiler de öyle iyi falan degil, berbat ötesi zevk acisindan. Ancak gerilim var iste baska da birsey yok.

Hafta sonu yine gerilim diz boyu olacak, bu sikeciler bol bol küfür edecek bizimkileri gaza getirmek icin bakalim Ultramagandalar ne yapacak.

Hafta sonu kaç derbi var? Harbi kim sallar bizim maçı helede lig tv de maç bir yabancı spiker li bir kanal bile yok.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Son derece itici bir adam lakin açıklamalarında eleştirilece bir şey yok. Dünya derbisi diye kendimizi kandırıyoruz, kimsenin izlediği veya ilgilendiği yok.

Üst Alt