GSC Haber - Nantes, Mostafa Mohamed'in Opsiyonunu Kullandığını Açıkladı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nantes, Mostafa Mohamed'in Opsiyonunu Kullandığını Açıkladı

İcardi' nin alınması çok önemli. Hoca da Barış' ın forvetten başka yerde verimli olamayacağını anlamış gibi. Tek forvetle oynadığımıza göre bir forvet transferi daha yeterli olacaktır ki onun da ya 'okazyon' yahut 'underrrated wonderkid' transferi olmasını tercih ederim şahsen. Çok gerekirse Mertens ve Kerem de var hatta...Hülasa, öncelikli konu İcardi' nin behemehal kadroya katılmasıdır. 'TR Lig tarihinin en iyisi' tabirini hiç kimseden duymamışken söylemişimdir. Gerisi çok zor olmaz...

Bu arada Araplara karşı oluşan-keskinleşen yargı için ufak bir anekdot ekleme ihtiyacı hissettim. Mısırlılar, diğerlerinden farklıdır. Körfez ülkelerinde çalışan arkadaşlardan edindiğim bilgilere göre, rekabet ve kolonicilik duygusuyla karışık Türklere karşı en çok cephe alanlar onlar imiş; mevcut rejimleri de başından beri TR düşmanı tavır içindedir. @Melih Peker

Adamın piyasa yapıp alınacağı belliydi, muhtemelen kalsa İcardi'nin ardında Boey gibi parladı bizde de.5,75 m.euro az para ama euro da 25 lirayı geçti işte.Tek üzüntüm takımda haksızlığa uğratılıp Halil Dervişoğlu'nun bile gerisine atılmasiydi.Hakikaten şampiyonluğa mal olan o çocuk(Halil Dervişoğlu) ne yapıyor acaba?

Bunu aramayiz ya dert etmeyin vazgeçilmeyecek şunu çok iyi yapar dediğimiz bir olayı yok he kafası normal olsa iyi bir destek olabilirdi ama öyle olmadığı için kurtuldugumuz kar zarar etmeden

Böylece 3 tane forvet almamiz gerekecek bu yaz transfer dönemi.

1,5 Milyon civari kar etmis oluyoruz Mostafa'nin satisindan, keske kontratina biraz daha yüksek bir satin alma opsiyonu ekleseydik.
Zaniolo ve barışda oynuyor forvet pozsiyonunda
İki tane yeterli olur diye düşünüyorum..Hatta benim düşüncem kanat rotasyonunu güçlendirip özellikle barışi forvet rotasyonunda değerlendlrmeliyiz

Yetersizliği belli olan adamları kampa götürmenin anlamı yok.

Son düzenleme:
Üst Alt