Napoli, Fenerbahçe'den 3 İsimle İlgileniyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Napoli, Fenerbahçe'den 3 İsimle İlgileniyor

Çizme ekibi, genç Arda Güler’in yanı sıra Ferdi Kadıoğlu ve Crespo ile yakından ilgileniyor. ESPN’e göre Napoli, önümüzdeki aylarda Sarı-Lacivertli kulübe resmi teklif yapabilir. Haberde, Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis’in ‘Fenerbahçe, Türkiye’nin futbolcu üretim fabrikası. Onlar ile ilişkilerimizi sürdüreceğiz” şeklindeki sözlerine de yer verildi.

DEVRE ARASINDA ZOR

Serie A’da geride kalan 15 maçta 13 galibiyet ve 2 beraberlik alan Napoli, namağlup olarak liderlik koltuğunda oturuyor. En yakın rakibi Milan’ın 8 puan önünde yer alan Napoli, Şampiyonlar Ligi’nde de yoluna devam ediyor. Ferdi, Arda, Crespo üçlüsüne yapılacak olası bir teklif halinde Fenerbahçe’nin isteyeceği rakam ve izleyeceği politika ise şimdiden merak konusu. Ancak ligde şampiyonluğa odaklanan sarı lacivertliler’in, sezon bitmeden herhangi bir yıldızını satması düşük ihtimal olarak görülüyor.

Milliyet

Elif'in o dönem 17 m EUR ettiğine inanan herhangi birine elimdeki iki kıtayı birbirine bağlayan köprüyü 2 m EUR'a bırakırım.

EUR 2008'i domine eden Arda 12 milyona gitti, FB'de bile süre bulamayan Arda 50 milyon heee.

Kim de iyi çıkmadı, zaten iyiydi, FB'yi basamak olarak kullandı işte.

Klasik FB güzelleme haberi.

Katar da dünya kupasında yediği bütün golleri Valencia'dan yemiş. Bu şekilde haber yapıyorlar (Katar'ın ilk dünya kupası)

Fenerin nesi futbolcu fabrikası ya.
Kim min jae zaten bilinen oyuncuydu bizimde ilgimiz felan vardı potansiyelini çoğu klüp biliyordu fener aldı transfer başarısı.
Elif ise olmamış oyuncuydu napoli kendisi yatırım yaptı ona yanu fener elifi gelistirmedi.

Elif elmas burdayken bes para etmez oyuncuydu adam kendini feci gelistirmis gecen napoli macina denk geldim taniyamadim o siska cocuk gitmis bambaska biri olmus iyide top oynuyor

fenerbahçenin her sene 15 oyuncu alması politikası meyvelerini vermeye başladı.

sizi yanıltmasın bu arada harcadıklarını zor karşılıyorlardır diye düşünüyorum.

*ligde 530 dk 3 gol 1 assist çok da kötü degil rns.

Elmas kendisini çok geliştirdi. geçen şöyle gol attı

bizden biri böyle gol atsaydi 3 hafta konuşurduk. Napoli maçlarıni izlemeni tavsiye ederim
Bu sezon Napoli'de asları dinlendirmek dışında pek bir görevi yok Elmas'ın. Çok para verdikleri için hemen vazgeçemiyorlar haliyle. O da 10 üzerinden 6 performansla -ne akar ne kokar- takılıyor işte fazlası değil.

Bu sezon Napoli'de asları dinlendirmek dışında pek bir görevi yok Elmas'ın. Çok para verdikleri için hemen vazgeçemiyorlar haliyle. O da 10 üzerinden 6 performansla -ne akar ne kokar- takılıyor işte fazlası değil.

İlk başta oynadığı oyun ile şimdiki oynadığı oyunun arasında dağlar kadar fark var bence. İlk 11in vazgeçilmezi değil kendisi ama şu an katkı sağladığı açık

Üst Alt