Napoli, Osimhen'e Gelen 140 Milyon Euro'luk Teklifi Reddetti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Napoli, Osimhen'e Gelen 140 Milyon Euro'luk Teklifi Reddetti

al-hilal-osimhen.jpg

Napoli, Al Hilal’in Victor Osimhen için yaptığı 140 milyon euroluk teklifi reddetti. Napoli oyuncuyu bu yaz satmak istemiyor, aksine sözleşmesini uzatmak için çabalarını sürdürüyor.

Jorge Jesus'un Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra başına geçtiği Al-Hilal, Sergej Milinkovic-Savic ve Ruben Neves gibi transferleri duyurmuştu.

2020/21 sezonunun başında Lille'den 75 milyon Euro bedelle Napoli'ye transfer olan 24 yaşındaki futbolcu, kulübünün forması ile çıktığı 101 karşılaşmada 59 gol 14 asistlik performans sergiledi.

L’Equipe

Atalanta ya karsi bi golü var, herif Merihin icinden geciyor ama nasil öyle böyle degil adam defansi cigniyo atiyo

Fiyatı alıcı ve satıcı belirler
Fiyatı tabi alıcı satıcı belirler ama oyuncunun gerçek bir piyasa değeri vardır.Araplar futbolun içine girmeseydi bu rakamlar dengesizlik olmazdı.Araplar dan kastım sadece Arabistan pazarı değil City Psg non sahipleri de dahil buna.140 milyon Euro ya şampiyonlar Ligi'nde ne takımlar kurulur.

Fiyatı tabi alıcı satıcı belirler ama oyuncunun gerçek bir piyasa değeri vardır.Araplar futbolun içine girmeseydi bu rakamlar dengesizlik olmazdı.Araplar dan kastım sadece Arabistan pazarı değil City Psg non sahipleri de dahil buna.140 milyon Euro ya şampiyonlar Ligi'nde ne takımlar kurulur.
Araplar da alıcı olduğuna göre fiyatı belirlemişler. Gerçek piyasa değeri diye bir şey yok. Osimhenden bir tane daha yok.

Hayır abi değilim, ben 10m Euro verebilirim ama Araplar 200 veriyorsa demekki ediyormuş derim piyasa ne derse o.
O zaman şöyle söyleyim daha net anlasilmasi için Araplarin futbol piyasasının içine ettiğini belirtmek isterim eğer bu Araplar olmasaydı bu paralari kimse veremezdi.Futbol piyasasi rakamsal olarak dengesizlesti.Oyuncular arasında bu kadar uçurum olması normal değil.

Üst Alt