Nasıl Galatasaraylı Oldunuz? - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Galatasaraylı Oldunuz?

Kendisi futbolla uzaktan yakindan alakali degildir. Iki yildir dunyanin bir numarali futbol taraftari oldu, maclara falan gidiyor.

Gecen gercek avrupa fatihi biziz falan dedi. Ne diyeyim?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öyle laf olsun diye konuşmuştur işte belki seni kızdırmak şaka yapmak için demiştir.Direk birine karşı yargıyı koymak hele ki bu kişi anne ise anlaşılamaz bir durum.

Hatırladığım en eski Galatasaray maçı 2000 yılındaki deplasmanda oynadığımız Dortmund maçı ve lig olarakta Fevzi'nin topu ayağının altından kaçırarak yediği bir gol vardı yine 2000'de , o maç. İzlerken kimi tuttuğumun farkındaydım, Marshall'ın göğüs sponsorumuz olduğu zamanlardaki Galatasaray forması bana aşırı sıcak geliyordu, halen benim için çocukluğuma etkisi olduğu için açık ara en özel güzel formalardır o formalar. Takımım belliydi aksi olamazdı zaten çünkü baba tarafım ve çekirdek ailemizde herkes Galatasaraylıdır. Ailem sayesinde diyebilirim, iyi ki bizimkiler Galatasaraylıymış. :gsbayrak:

Tüm ailem Galatasaraylı,umraniyede uefa kupası zamanı cine5 birtek kömürcüde vardı.Babamla 2 0 lik leeds macini komur kokusu ceke ceke izlemistik.

Ama en çok mutlu olduğum ve Galatasaraya aşık olduğum an Amcamın beni maça götürmesiyle oldu.2. Fatih Terim zamanı 2002-2003 sezonu ali sami yende samsunsporu 4-1 yendigimiz macti. :))

benim de hatirladigim en eski Galatasaray maci 4-0 yenildigimiz Steaua Bükres maci, o yillar ilkokul cocuguydum ama mactan sonraki günler gazetelerde hakemin tartisildigini hatirliyorum. Mactan önce ki günler ise Tanju vs Hagi kiyaslamasi yapildigini da hatirliyorum hayal mayal.

Ilkokulda en samimi konustugum 3-4 arkadaslarimin hepsi galatasarayli oldugu icin ben de Galatasarayli olmustum ve öyle kaldim cok sükür.

Babamdan bana pazardan forma almasini istemistim, o da futbolla alakasi olmadigi icin ve Galatasaray ve fb arasindaki farki da bilmedigi icin gidip bana fb formasi alip gelmisti. :38573:
Ben giymeyince ise ulan para verdik aldik essoglu esek, giysene diye bana zorla giydirmisti.
Kücükken piknik yaparken maalesef üstümde fb formali bir resmim bile var. :38573:

Nasıl hatırlıyorsunuz yav ben vala hatırlamıyorum yani bir sebebi olmamalı nasıl aşık oluyorsun gibi birşey aslında yada be bileyim kelimelerle pek anlatılmıyor..

olmadım, doğdum

Yeme bizi Onur.

img-atmaziyahq-811.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt