Naturelgaz Basın Lansmanı Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1600771993351.png

Kulübümüz ile taşımalı doğal gaz sektörünün önde gelen şirketlerinden Naturelgaz arasında yapılan Galatasaray Erkek Basketbol Takımı forma sırt numara altı sponsorluk anlaşmasının basın lansmanı, 22 Eylül 2020 Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar ile Naturelgaz CEO’su Hasan Tahsin Turan’ın katılacağı basın toplantısı saat 14.00’te başlayacak.

Tarih: 22 Eylül 2020 Salı

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Konferans Salonu

Program:

13.00 Kayıt ve Karşılama

14.00 Basın toplantısı

14.05 Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın konuşması

14.15 Naturelgaz CEO’su Hasan Tahsin Turan’ın konuşması

14.25 Soru-cevap

14.35 İmza töreni

14.40 Fotoğraf Çekimi

14.50 Kapanış

Basın toplantısını takip etmek isteyen medya mensuplarının en geç, 21 Eylül Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar gsmedia@galatasaray.org e-posta adresine akreditasyon taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

COVID-19 pandemisi nedeniyle sınırlı sayıda basın mensubu akredite edilecektir.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Sponsorluk anlaşmasına Albayrak damga vurdu: "Gaza geleceğiz"

"Türkiye'de önemli bir gaz şirketiyle anlaştık"
Sponsorluk anlaşması sonrası konuşan Albayrak, "Her zaman olduğu gibi sponsorlarımız çoğalıyor. Bize el uzatan tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye'de önemli bir gaz şirketiyle anlaştık. Kendilerine, yönetimine bu yaklaşımlarından dolayı Galatasaray ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bize en zor günlerde, bu tip sponsorlukları sağlayanlara teşekkür ediyorum" dedi.

Üst Alt