Nazifoğlu: "Hoca değişikliğinin bizi 2-3 hafta geriye götüreceğini söylemiştim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Hoca değişikliğinin bizi 2-3 hafta geriye götüreceğini söylemiştim"

e345cf1074b614d6304705cd12e5ca5a.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

ak azmanı o zaman devre arasında değiştirseydinizya hocayı devrede güvenmiyordu bu riki beye ne camia ne taraftarne yönetim pipi gibi beklediniz 4 maç oynadınız öyle değiştirdiniz

Penaltimiz verilmiyor alismamiz lazım diyor ulan gerekirse vuracaksin masaya pasif adam herkes lig tv iptal etsin sampiyonu belirlemisler bile bunlar gidene kadar cop bile alınmaz store den

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

At suratlı bunca rezillikten utanmayıp hâlâ kendini haklı çıkarma derdinde. Alırken övgüler saydığın, şimdi ise kadroya bile giremeyen Trabzon'un çöpü Cavanda'dan bahsetsene biraz.

Siz gidince bir anda 5 yıl ileriye gideceğiz ama haysiyetsiz suratını sevdiğimin goril kafası.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Levent Nazifoğlu: Şampiyonluk yarışında Beşiktaş çok daha avantajlı diyebiliriz.

Levent Nazifoğlu: Her hafta penaltılarımız verilmiyor. Bunlara alışmamız lazım.

Levent Nazifoğlu: Hoca değişikliğinin bizi 2-3 hafta geriye götüreceğini söylemiştim. Bir uyum süreci olacak.

Levent Nazifoğlu: Direncimiz arttı ama organizasyon olarak hala iyi değiliz."
Penaltilarimizin verilmemesine neden alışmamız lazim !!!demek ki anlasma var tff ile demek ki biat etmeniz soylenmis o zaman s...rin gidin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leventi, dursunu bu kulube uye yapanlari, uye olduklari ve en son yonetici olduklari gunu seveyim.

Allah topunuzun belasini versin serefsiz herifler.

Şimdi mi anladın aşağılık Nazif. Teknik direktör değiştirerek anca boş beleş taraftarın gazını alırsınız. Kenardan iki el kol yaptı diye Karabük hocasını başımıza musallat ettiniz.

Nasıl bir belanın içine düştüysek çıkamıyoruz. Aslında suç bunların değil, bunları buraya getiren mezarlıkçı yavşakların suçu!!!

Üst Alt