Nazifoğlu: "Mehmet Topal'la görüştük, doğru..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Mehmet Topal'la görüştük, doğru..."

pEENOo.jpg

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, Özgür Sancar'a konuştu.

Bruma 40 milyon eder!

"Bruma konusunda pek çok menajer 15 milyon, 17, 18 milyon Euro teklif getirebileceğini söyledi; biz de 'Resmi teklifi getirin" dedik. Ancak hiçbir resmi teklif gelmedi. Sadece PSV 7.5 milyon Euro ederinde bir resmi teklif gönderdi. Kabul etmedik. Türkiye pazarı düşük; Bruma Avrupa pazarından gitse değeri şu anda 40 milyon Euro. Türkiye'de 15 milyon Euro. Fakat bizim şampiyonluk hedefimiz var. Şu anda satmayı düşünmüyoruz."

Transferde iyi işler başardık!

"Bir 65 milyon Euro sınırımız vardır, 61 milyon euro sınırına çektik baya da bir oyuncu aldık baya da bir bonservis ödedik. 14 milyon Euro’yla iyi işler başardık, taraftarlarımızdan da güzel geri dönüşler alıyoruz."

Gelen galibiyetlerle beraber kombinelerde 7.000'den rakamı 17.000 civarına çıkardık!

"Kombinelerde 7000 küsürden, 17.000 küsüre çıktığını belirtelim. Kayserispor maçından da iyi bir sonuç alırsak, daha da artacağını düşünüyorum."

Lassana Diarra'nın gelmeme sebebi güvenlik değil! Ülkemiz çok güvenli.

"Ben hiçbir zaman ülkemizdeki koşullardan dolayı yabancı oyuncular gelmiyor diye bir cümle kurmadım. Bizim ülkemiz çok güvenli, bunda hiçbir problem yok. Lassana’nın buraya gelmeme sebebi güvenlik değil. Bizim için soru işaretleri olan bölümler oldu. Orada bir ceza var, nasıl anlaşıyorlar soru işaretiydi. Ay ay ödemek istedik, onlarsa peşin para istediler. Kontratını feshediyoduk ancak, oynama yasağı geliyordu. Böyle bir riske giremezdik."

Mehmet Topal'la görüştük!

"Mehmet Topal’la Fenerbahçe anlaşamasa da ilgilenecektik, bizden izin istedi. Öyle ufak bir görüşme yaptık, kendileri anlaştılar hayırlı uğurlu olsun. Hem Fenerbahçe, hem Mehmet için sakatlıksız kazasız-belasız bir sezon olur inşallah."

Nigel de Jong'un ücretinde geçen seneye göre yarı yarıya anlaştık!

"De Jong hoca tarafından gündeme getirildi. Hamza Hoca döneminde de çok istenmiş, ancak anlaşamamışlar. Scout ekibimizin zaten bildiği bir oyuncuydu. Benim de futbolsever olarak takip ettiğim bir isimdi. İstanbul’a getirdik, sağlık testinden geçirdik ve olumlu geçince imzayı attık. Geçen sene maaliyeti sebebiyle olmamıştı ancak bu yıl yarı yarıya geldi diyebiliriz."

Melo ile De Jong farklı! Giden oyuncularla, gelen oyuncuları kıyaslamamak gerek.

"Melo'yla karakter olarak benzeseler de özellikleri farklı. Melo da bize şampiyonluklarımızda da katkısı olan bir arkadaşımızdı. Giden oyuncularla, gelen oyuncuları kıyaslamamak gerekir. Seyircimiz de çok sevecek, idmanlarda izliyorum bende çok ateşleyici bir isim. Riekerink, alt yapıda hocası, Wesley ile arkadaş burada olmamaktan memnun. Kart görme potansiyeli daha yüksek, Nigel’in da böyle bir problemi var. Gördünüz Mehmet Topal nasıl kırmızı kart gördü. Hamleyi zamanında yapamazsanız kırmızı kart çıkıyor..."

Sneijder müthiş, genç oyuncu gibi çalışıyor!

"Sneijder müthiş, genç oyuncu gibi çalışıyor. Muslera da aynı şekilde."

Muslera'yla ilgili İngiltere'den söylentiler oldu ancak resmi teklif almadık!

"Muslera’dan resmi bir teklif, somut teklif almadık ancak dedikodu olarak söylenti olarak teklifler geldi. İngiltere'den bazı takımlardan teklif geldi ancak ben onlardan resmi bir yazı istedim, o da olmadı."

Selçuk bizim kaptanımız, bir problemimiz yok!

"Selçuk dışarıda kalacak demek, yanlış. Orada bir forma savaşı yaşanacak ama Selçuk’un şansının daha az olduğunu düşünmüyorum. Selçuk uzun süredir burada, ilk geldiği sene çok iyidi. Her sene taraftar daha iyisini istiyor ancak her sene böyle iyi oynamak zor! Ne olursa olsun, Selçuk bizim kaptanımız, bir problemimiz yok!"

Cezalarla ilgili karar, yönetim kurulunun!

"Zaman zaman cezalar gündeme geliyor, bu cezalar var. Onlara da aynı cevabı veriyorum. 7 tane yönetim kurulu üyesi var, onlar ne karar verirse o olacak. Yönetim kurulunun kararı ne olur, bilemiyorum."

En büyük rakibimiz Beşiktaş!

"Şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Beşiktaş. Fenerbahçe'yi de yabana atamayız. Başakşehir ve Konya da diğer rakiplerimiz. Fenerbahçe de kötü başladı ancak büyük takım, alacağı galibiyetlerle toparlayacaktır."

"Fatih Hoca'ya da bize de haksızlık yapılıyor..."

Fatih Terim, bu kulübün divan kurulu üyesi. Fakat flört ediyorlar, görüşüyorlar gibi haberler yanlış, ne hoca tarafından, ne bizim tarafımızdan hocayla ilgili bir tasarruf yok. Hocaya da bize de haksızlık yapılıyor.

Kaynak: Ajansspor

diarra ya gücümüz yetmedi bizi aştı taraftarı gereksiz beklentiye soktuk deyin kapatın mevzuyu bahane üretmek çok komik oluyor

selçuk hakkındaki açıklamaları rezalet.
ve adam tüm türkiye'ye denayer olayıyla beraber yalanlar söylemeye devam ediyor.

En azından Bruma için 20-25 milyon gibi komik ve gerizekalıca rakam söylemedi... Bugünkü formunu sürdürsün günümüzün piyasasında en az 40 edecek potansiyel var

Bu yalancılar her şeyi yapar.

Muslera için resmi teklif istemiş demek bi kulüp 10 milyon üzeri teklif verse satacaklar.

Selçuk'u hala savunuyorlar.

Brumayi devre arasi 14 milyona filan satmak için birilerine söz vermişler demek ki piyasasını düşürüyor.

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Bence gayet mantıklı açıklamalar. Aklı başında bir adam bu.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt