Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok"

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beşiktaş maçı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, transferle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

"TRANSFER YAPACAĞIZ"

Levent Nazifoğlu transferle ilgili olarak, "Dzemaili'nin gitme ihtimali var. Transfer yapacağız. Ön liberoda bir problemimiz yok. Tolga Ciğerci belki sizin için
sürpriz olabilir ama bizim için değil. Biz kendisini defalarca izledik. Alternatif olarak orayı güçlendirmemiz lazım." dedi.

"DENAYER İÇİN HER ŞEY OLUMLU GİDİYOR"

Öte yandan Manchester City'den yeniden kiralanıp kiralanmayacağı merak edilen Denayer hakkında da konuşan Levent Nazifoğlu, "Denayer için sonuç yok ama her şey olumlu gidiyor." ifadelerini kulllandı.

(FutbolArena)

cskl9gtgsvimktttqser.gif

Tolga konusunda tsak mi geciyorlar ?
Ben ciddi anlamda hiçbirşey göremedim o adamda

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neyi yok b*** herif.Orta saha yol geçen hanı gibi.2 tane oyuncuya ihtiyacımız var hatta.Selçuk kızlardan bile daha yumuşak top oynuyor.Keşke 2 3 tane yiyip kaybetseydik şu kupayı.Bu g***** kupayı aldık diye orta sahayı iyi sanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neyi yok b*** herif.Orta saha yol geçen hanı gibi.2 tane oyuncuya ihtiyacımız var hatta.Selçuk kızlardan bile daha yumuşak top oynuyor.Keşke 2 3 tane yiyip kaybetseydik şu kupayı.Bu g***** kupayı aldık diye orta sahayı iyi sanıyor.

Abi siz de vazgeçin şu yorumlardan.Beşiktaş 5-0 yenseydi de hiçbir şey değişmezdi rahat olun.Bu takım şampiyon olacaksa bu b***** rağmen de olur herkes müsterih olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi siz de vazgeçin şu yorumlardan.Beşiktaş 5-0 yenseydi de hiçbir şey değişmezdi rahat olun.Bu takım şampiyon olacaksa bu b******* rağmen de olur herkes müsterih olsun.

Neyi vezgeçin Sarper.Herif göz göre göre iyi sanıyor takımı.Bunlara göre yendikmi tamam takım iyi demektir.Futbol mantalitesi bu heriflerin.Bu orta sahayla her deplasmanda zorlanırız.Almasınlar sert bir dmc şampiyonluk şansımız çok az.Görünen köy klavuz istemez.

Neyi vezgeçin Sarper.Herif göz göre göre iyi sanıyor takımı.Bunlara göre yendikmi tamam takım iyi demektir.Futbol mantalitesi bu heriflerin.Bu orta sahayla her deplasmanda zorlanırız.Almasınlar sert bir dmc şampiyonluk şansımız çok az.Görünen köy klavuz istemez.

Vazgeçin derken başarısız olsak da değişen bir şey olmayacak.Sen inanıyor musun kupa Bjk'nin olsaydı transfer olacağına?Geçen yıl 6. olduk var mı ötesi,yapacak adam ilk gün başlardı transfere.

Vazgeçin derken başarısız olsak da değişen bir şey olmayacak.Sen inanıyor musun kupa Bjk'nin olsaydı transfer olacağına?Geçen yıl 6. olduk var mı ötesi,yapacak adam ilk gün başlardı transfere.

Hayır şunu anlatmaya çalışıyorum.Orta sahayla ilgili tolgayı aldık diyor mesela yerine alternatif arıyoruz.Böle malca açıklama yapıyor.Cesareti nereden alıyor kupadan.Tolgayı yeterli görüyor orası için.Geçen yıl 6.olduk oradada türkiye kupası kurtardı işte olası daha büyük tepkileri.Ben başarısız olup bütün kupaları verelim demiyorum.Fakat bu mallara herşeyin üstünü örtme zamanı veriyor.

Üst Alt