Nazifoğlu: "Orta sahaya bir transfer daha düşünüyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Orta sahaya bir transfer daha düşünüyoruz"

5ad0b38affa544029d6157b58d8cc028.jpeg

Tolga Ciğerci'nin 3 yıllık sözleşmeye imza attığı törende Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Son olarak Trabzonspor'da forma giyen Luis Cavanda için, "Biraz zamana ihtiyacımız var" diyen Nazifoğlu, Lucas Leiva hakkında, "Pazartesi akşamına kadar süre vermiştik. Olmazsa başka alternatiflere yöneleceğiz" ifadelerini kullandı.

"Alabilirsek orta sahaya bir transfer daha düşünüyoruz" diyen Nazifoğlu, son dönemlerde çok konuşulan cezalar hakkında, "Cezaların olduğu bir gerçek. Disiplin talimatını imza karşılığı oyunculara veriyoruz veya noter aracılığıyla gönderiyoruz. Bu cezalar şimdilik duruyor. Cezaların, biraz da futbolcuların performansıyla ilgili. Galatasaray Yönetim Kurulu nasıl bu cezaları verdiyse, bu cezaları affetme hakkına da sahiptir" şeklinde konuştu.

Nazifoğlu, basında yanlış yer alan Finansal Fair Play haberleriyle ilgili olarak, "Kotaya bonservis bedelleri dahil değil. 65 milyon Euro'nun içine bonservis bedellerini eklemeden hesap yapmalısınız" diyerek basın toplantısını tamamladı.

https://www.galatasaray.org/haber/futbol/orta-sahaya-bir-transfer-daha-dusunuyoruz/32956

YALANCI baskanin YALANCI elemanina inanacak degilim acikcasi.

Leiva'da da sorunlar yok diyordun hani? La Fontaine'den masallar.

bizim forvete ihtiyacımız var bunlar komisyon alacakları adam arıyorlar komisyon gelsinde mevkisinin ne olduğunun zerre önemi yok.

ulan önliberosuz kapatcaz dönemi şakagibi ya alabilirsek diyor herif sesindende anladığım kadarıyla yalan söylüyor leiva inş gelicem derde mecburen alırlar

Başkanım beni al, it gibi koşarım, her ay maaşımı üşenmem gider bankadan çekerim, arada bir taraftar isterse ortada üçlü de çektiririm hatta ve hatta kendi kendime ayağımı sağa sola vurarak sürekli sakat bile olurum.

Üst Alt