Nazifoğlu: "Riekerink buranın adamoğlu adamı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Riekerink buranın adamoğlu adamı"

Levent yine kotunun iyisi

Dursun yonetimi icin iyi bir adam gibi bazi sacmaliklari haric

Umut'a falan sallamasi demek umut , olcan , tarik falan yatarak para kazanmak istiyor

Serefsizler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elinde o kadar kazma stoper varken, ki buna Serdar Aziz'i de dahil ediyorum. Denayere sıcak bakmıyorum demesi ve Serdar Aziz'e kefil olması ne derece futboldan anladığını bizlere gösteriyor. Aynı şekilde Tolgaya da kefildi bu yöneticimiz.

Tiote ve Mikel ile ilgili yaptığı açıklamaysa daha berbat. Açık açık maliyeti az oyuncular önceliğimiz demek yerine, bu isimler önceliğimiz değil demiş. Önceliğiniz ne sizin? Kelepir oyuncular mı.

Beklentilerinizi minimuma indirin. Bu yönetimin adam akıllı birini alması çok çok düşük ihtimal. Ben birini alacaklarını da sanmıyorum.

Abı Dursun dan çok çok iyi bu herif.Yani bazı konuşmalarını sevmeye başladım.Umut,tarık,olcan konusunda sora Süleyman Rodop'a ayar vermesi felan güzel yani

He şöyle duymak istediğimiz şeyleri duyalım, görelim. İnş kadro dışı oyuncular hakkında söylediği şeyler doğru çıkar.

Iyi bir yöneticiye benziyor ama önce icraat

Reis sen 22 yıl bundesligada oynamasan futboldan anlayan birisine benziyorsun. Sence Nazif Ali Dürüst gibi olabilir mi

22 yıllık profesyonel futbol kariyerimde bir çok yönetici, hoca ve futbolcuyla çalıştım eeh biraz tecrübem var tabi bu konuda alçak gönüllülük yapamıyacağım :)

ali dürüst gibi iyi bir yöneticiye benziyor nazif, tabi tarzları farklı dürüst ketumdu bilgi vermezdi dışarı bu ise şeffaf takılıyor.

Üst Alt