Nazifoğlu: "Riekerink, Lassana Diarra'nın transferini çok istiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Riekerink, Lassana Diarra'nın transferini çok istiyor"

Mehmet Özbek ve futbol direktörü Cenk Ergün dün akşam saatlerinde Marsilya'ya gitti. Yolculuktan önce Lassana'yla görüşen sarı kırmızılılar, final görüşmesi yapmak istediklerini söyledi.

Tecrübeli orta saha oyuncusu ilk planda olumlu bakmadığını söyledi; ancak Galatasaray 31 yaşındaki oyuncuyu iknâ etmekte kararlı.

Galatasaray Sportif AŞ. yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Radyospor'da Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorusunu yanıtladı ve ''Şu dakika itibariyle bir gelişme yok; fakat ben bu transferin olabileceğini düşünüyorum. Ben umutluyum'' dedi.

Galatasaray'ın son girişimi sonrası bu sabah Lassa'nın menajeri Farag Hatem ve Türkiye temsilcisi Mesrun İzzet Marsilya'ya gitti.

Riekerink, Lassana Diarra'nın transferini çok istiyor. Galatasaray önceki görüşmede, başarılı oyuncuya 2 yıllık sözleşme 4.7 milyon Euro önerdi. Sarı kırmızılılar, oyuncunun Lokomotiv Moskova'ya ödeyeceği 10 milyon Euroluk cezayı da göz önüne alarak önerdiği sözleşme süresini 3 yıla çıkaracak.

Özgür Sancar - Ajansspor

Son düzenleme:
müspet gelişme denilebilir en azında ekibin marsilya'da olduğu ve resmi temas olduğu birinci ağızdan doğrulanmış oluyor.

Selçuk'un maç başılar ile birlikte 4 m Euro aldığı bir yerde Diarra 4,7m Euro verilir. Devre arasında sat Selçuk'u 5m Euro'ya Çin'e. Kurtul yıllık 4m Euroluk yükünden tamam. Tolga'yı da oynat Selçuk'un yerinde. En azından temposu var orta sahada ileri geri dinamo gibi çalışır.

Oldu bitti. Diarra'yı alın. Kombine falan satılır o zaman. Almazsan cidden öbür taraftan çok para kaybedeceksin.

Evren Göz ‏@evrengoz 3 dk.3 dakika önce
Cenk Ergün ve Mehmet Özbek Fransa'dan biraz önce İstanbul'a döndü. Özel görüntüler gün boyunca NTV Spor'da olacak

tranfer olmadı galiba.

Üst Alt