Nazifoğlu: "Uzun süreli kadro kurma çabası içerisindeyiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Uzun süreli kadro kurma çabası içerisindeyiz"

Ses çıkmadı yav :asd:

1019-1-a3e3d5765d6c0fe8104e673988d4cf07.jpg

Ftor dediğin fatıh terim ise ne zaman şampiyon olunca gelmiş? Ne zaman keyif sürmüş? Benim hatırladığım en son kuşlara yalattığı zaman keyif sürmüştü.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Lucescu dan sonra O.Canaydin dönemi... Felipeli melipeli kadro... Tuğ dikip gitmişti :hat:

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Futbolcularını kötüle gitmek istiyo mutsuz diye, scoutunu kötüle iş yapmıyolar diye, getirdiğin hocayı kötüle uzun vadeli düşünmüyoruz diye.. sonra da yönetici olduğunu iddia et önce insan ol insan!

Lucescu dan sonra O.Canaydin dönemi... Felipeli melipeli kadro... Tuğ dikip gitmişti :hat:

Eee başka??? Ben hatırlatayım tekrar kardeş şu formandaki 4 yildiz varya hani ha işte o yıldızda 1 tam ı bu ftor ktor paragöz kebapci dediğiniz adam sayesinde.

Eee başka??? Ben hatırlatayım tekrar kardeş şu formandaki 4 yildiz varya hani ha işte o yıldızda 1 tam ı bu ftor ktor paragöz kebapci dediğiniz adam sayesinde.

Sorulan soru 'ne zaman hazıra kondu veya şampiyonluktan sonra geldi' cevap Lucescu dönemi...

Hayırdır, problem nedir?

Cevabından korktuğun soruyu sormayacaksin arkadaş ;)

Sorulan soru 'ne zaman hazıra kondu veya şampiyonluktan sonra geldi' cevap Lucescu dönemi...

Hayırdır, problem nedir?

Cevabından korktuğun soruyu sormayacaksin arkadaş ;)

Yaw hazır dediğin takımın yarısı kiralık ti defolup gittiler. Ne hazirindan bahsediyorsun. Hazıra konan Rumen kankanizdi kabız futbolun yaratıcısı o yüzden defedip gönderdiler zaten.

Üst Alt