NBA 2011-2012 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2011-2012 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA 2011-2012 Sezonu Maç Takip Başlığı

10 saat fark var arada.. 7 saatlik fark new york, miami vs. dogu kismiyla

NBA resmi sitesine göre 10-30 yazınca bizim saate göre 5 buçuk ediyor benim bildiğim resmi sitede böyle bir ayrım yapılmıyor ama Lakers'ın sitesinde böyle bir ayrım var onlar da 7-30 yazıyor zaten maç saatini local time göre

NBA resmi sitesine göre 10-30 yazınca bizim saate göre 5 buçuk ediyor benim bildiğim resmi sitede böyle bir ayrım yapılmıyor ama Lakers'ın sitesinde böyle bir ayrım var onlar da 7-30 yazıyor zaten maç saatini local time göre

Tamam o zaman.. Ben nba nin sitesinde saati Los angelesa gore yazdi zannettim.. O yuzden 10 saatlik farki koydum.. lakersin sitesinde 7:30 yaziyorsa dogal olarak 10 saat fark bizim saate gore 5:30 oluyor.. Eyvallah..

Cok güzel basladi mac.

CP3 reis yardiriyor. Kobede formda bir görüntü cizdi ilk dakkalarda. Billupsta fena baslamadi. Billups - Paul birlikte basladi.

[video=youtube;yPUeBOlZ3ck]https://www.youtube.com/watch?v=yPUeBOlZ3ck&feature=player_embedded#![/video]

Paul ve Billups müthiş oynuyor. Lakers'ı toplum içinde rencide ediyorlar.

Orlando çok kötü bir takım laa Howard'ın bu takımda kalması imkansıza yakın

Hadiii Clippers bütün umutlarımızı sana bağladık bekliyoruz. Sinerjii beylerr sinerjiii en az 7 fark, aşağısını kabul etmiyorum :D

Eziliyor resmen Magic. Ikinci kez pes pese hezimet yasiyacak galiba. 21-8 oldu hemen!

Umut, maci izleyecenmi? Benim 2 tane kuponum var suan, biri tutarsa, bende varimi yogumu Clippersa basarim heralde. Ancak uyumaya giderim diye düsünürdüm. Yoksa burada kalip sinerjide yapabiliriz.

Mac 5:30da :D

Umut, maci izleyecenmi? Benim 2 tane kuponum var suan, biri tutarsa, bende varimi yogumu Clippersa basarim heralde. Ancak uyumaya giderim diye düsünürdüm. Yoksa burada kalip sinerjide yapabiliriz.

Mac 5:30da :D

Yok reis sabah dersim var ona uyanmam lazım da gönlümüz Clippers'la. Sabaha zengin uyanmak istiyorum, -6.5 handikaptan hesaptaki bütün parayı girdim. Yatma ihtimaline karşın 4 lira bıraktım hesapta :D

Rezil Beşiktaş yönetimi, Nets maçında Deron kısa süre Türkiye'de maçlara çıktı, hatta onun formasını emekliye bile ayırdılar diye gülüyorlardı. Aptal insanlar.

lakers en iyi basketbolcularini dinlendiriyor bizle oynayacaklar diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt