NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingimiz yine ben bitti demeden bitmez dedi ve aldı maçı tek başına zaten takımda başka oyuncu yok ama bu kadarıda fazla ya her maç ortalığı dağıtıyor , bu sefer 47 dk da yaptıkları yetmedi maç sonunada el attı , skor 95 95 son 26 sn indiana hücum yapıyor oladipo içeri giriyor lebron blok yapıyor :dans: , son 3 sn topu alıyor buzzer böyle olur diyor :cigara: ve seride 3 2 öne geçiriyor takımını :tbr:

blokta burda

beni en çok etkileyen o doygunluğa ulaşmış bir adam hala nasıl bu kadar hırslı olabiliyorAdamdaki sevince bak sanki çaylakken buzzer atmış gibi

yalnız cavs 2009 öncesi takıma benzedi lebron ve etrafında çer çöp basketci!! bu turu geçse bile diğer turlarda su kaynatır cavs.lebron böyle çöp takımda durmaz bence kadroları gerçekten felaket!

Maçın skorunu bilmeden youtube özetlerinden izledim. Skor berabereydi ve son saniyelere girerken Indiana hücum ediyordu. Dedim Cleveland eleniyor galiba bu sene ve o sırada bir el darbesi hemen ardından da bir üçlükle "Ben daha buradayım" diye biri seslendi adeta ekrandan. Şaştım kaldım ama özel bir andı..

Maçın skorunu bilmeden youtube özetlerinden izledim. Skor berabereydi ve son saniyelere girerken Indiana hücum ediyordu. Dedim Cleveland eleniyor galiba bu sene ve o sırada bir el darbesi hemen ardından da bir üçlükle "Ben daha buradayım" diye biri seslendi adeta ekrandan. Şaştım kaldım ama özel bir andı..

Çok büyük oyuncu çok indiana hücumundan önce clev hücum etti lebron aldı topu pota altına girdi top elinden kaydı dışarı çıktı top rakibe geçti sadece 26 sn kalmış başka bir oyuncu olsa o anda kafada bırakırdı hem moral bozukluğu hemde takımda savunma bilen oyuncu yok başka , indiana ne yapıp edip sayı atıcaktı ama işte adam kral ya gitti bloğu yaptı yetmedi 3 lüğü salladı hem maçı , hem seriyi kurtardı.

Kingimiz bir kez daha jordan denen dopingci stern balonunu ezmiş.

1c81c71e207cf612541c96923a771d94.jpg

Lebron'un pozisyonunda topun Indiana'ya verilmesi ne kadar saçmaysa Lebron'un bloğuna goaltending vermemek de o kadar saçma.Oladipo çok akıllı bi şekilde önce panyaya bırakmış topu Lebron bloğu yapmış ardından ancak basket kararı olması gerekirken top Cavs'a geçmiş.Eğrisi doğrusunu bulmuş kısacası.

Yalnız görüntülere bakıyorum da o yaptığı top kaybından sonra oyundan düşmemesi blok yapması + maçı kazandırması harbiden efsane olduğunu göstermiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt