NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tatum üç dört sene sonra ligin en baba skorerlerinden biri olur.

Bir seyi de bilme baba
3-4 seneyi bulmayacak gibi. ;) Vay be tee ekimde yazmışım.

bfe5f0ff09fc265da6afd624f524119a.jpg
2f06ba62a2753af1ab4340c6394f1c91.jpg

Bu ne demek ya, adam gayet ornek profesyonel

Dogru duzgun bir kocu olmadi ki kocluk rolunu ustlenmesin

Ayrica efsaneler bu tarz liderlik rollerini ustlenirler adam dogustan lider karakterli

Kimmis ilk 3'e girip giremeyecegini tartisan? Bazilari Jordan daha iyi diyor sadece, o kadar

Çalışması disiplini kendine bakması profesyonelce ama her gittiği takımda koçluk yapmaya çalışması profesyonelce değil veya gittiği takımlara işe yaramasa da sırf sevdiği dostlarını götürmesi profesyonelce değil.. Lebron gittiği çoğu takımda koçunu kendi seçiyor bunu görmezden gelemeyiz..

İlk 3 konusu halen tartışılıyor çoğu yerde bunda bir anormallik yok..He bana kalsa kesinlikle Jordanın arkasından gelen ilk kişidir

Çalışması disiplini kendine bakması profesyonelce ama her gittiği takımda koçluk yapmaya çalışması profesyonelce değil veya gittiği takımlara işe yaramasa da sırf sevdiği dostlarını götürmesi profesyonelce değil.. Lebron gittiği çoğu takımda koçunu kendi seçiyor bunu görmezden gelemeyiz..

İlk 3 konusu halen tartışılıyor çoğu yerde bunda bir anormallik yok..He bana kalsa kesinlikle Jordanın arkasından gelen ilk kişidir

Ilk 3'e kimi yaziyorlar LeBron'u yazmayanlar?

Kingimizin goatligini tartışan sayisi artik baya azaldı, herkes kabul etmiş durumda. Sadece geçmişte yaşayan eski kafalilar ve haterlar bunu reddediyor. Onlari da salla gitsin.
Ilk 3'e kimi yaziyorlar LeBron'u yazmayanlar?

Hayal dünyasında yazılıyor yazmıyanlar, daha dün oynadığı basketbolla bile adam ben kralım ulan dedi torontolular ağlıyacak noktaya geldi yanına eli ayağı düzgün 2 adam koy şampiyon yapsın seni, büyük olmak için daha ne gerekiyor.
Kral torontolu bebeleri fena aglatti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt