NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2017/18 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Stevens nasıl bir hocadır arkadş. Ölüyü diriltiyor adam. Hayward olsa şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk.

cleveland yener
5 sayiyla

DHiibx5XYAA_4xQ.jpg

Irving muhteşem yeteneklerinin üzerine savunmayada çok önem vermiş bu sene.Lakersıda rahat bir şekilde geçip 10 maç oldu galibiyet serimiz.Şanlı Bostonum geliyor.

Cleveland Rose ve Love´dan kurtulmasi gerekiyor. Kral mi müsade etmiyor, bilmiyorum ama kukla koc kullanmalari da pek bir fayda getirmiyor. Takimi kuran, ve yöneten Kral... Ama bu iyi bir method degil. Celtics de resmen bir Stevens farki ortaya cikiyor. NBA yildiz sporcularin güdümünde bir lig, ama büyük hocalar her daim farkliliklarini gösteriyorlar.

Kral zamaninda takimi kurarken büyük hata yapti. Cok potansiyalli takim vardi, ama herkesi harcayip, direk kazanmak adina sirf veteranlari topladi. Sonra olan oldu, ve Kyrie tarafindan ihanete ugradi. Love tamamen gereksiz, Wiggins gibi enerjik bir adam olsa, ucardi bu takim. Kendisi kral in yaninda bir de daha iyi gelisirdi. Kevin Love iyi pas atiyor, ki bu özelligi fazla kullanilmiyor zaten. Iyi reboundcu, ve üclük atiyor. Ama oyunun bir yönü komple yok, o da savunma. Mücadele de yok. Ot gibi herif. Zamaninda 36% ile üclük atan bir uzun, degerliydi, ama artik herkes atiyor be baba. Hem orta mesafeden, hemde üclük bölgesinden cok daha yüzdeli atmasi lazim faydali olabilmesi icin. Kral su otu takima alma hatasini, nasil yapar yahu.

Imkani var mi bilmiyorum, ama eger Kral sampiyonluklari toplamak istiyorsa Kawhi, ve Aldridge´in yanina, Pop´un himayesi altinda Spurs´e gitmeli sezon sonu. GSW tarafindan resmen bir b move yapildi. Zaten müthis isleyen, ve süper uyumlu takima, birde Durant katildi. Nasil yeneceksin bu takimi artik play offlarda ? GSW bir kac sene ambargo koyacak yoksa.

Son düzenleme:
Cleveland Rose ve Love´dan kurtulmasi gerekiyor. Kral mi müsade etmiyor, bilmiyorum ama kukla koc kullanmalari da pek bir fayda getirmiyor. Takimi kuran, ve yöneten Kral... Ama bu iyi bir method degil. Celtics de resmen bir Stevens farki ortaya cikiyor. NBA yildiz sporcularin güdümünde bir lig, ama büyük hocalar her daim farkliliklarini gösteriyorlar.

Kral zamaninda takimi kurarken büyük hata yapti. Cok potansiyalli takim vardi, ama herkesi harcayip, direk kazanmak adina sirf veteranlari topladi. Sonra olan oldu, ve Kyrie tarafindan ihanete ugradi. Love tamamen gereksiz, Wiggins gibi enerjik bir adam olsa, ucardi bu takim. Kendisi kral in yaninda bir de daha iyi gelisirdi. Kevin Love iyi pas atiyor, ki bu özelligi fazla kullanilmiyor zaten. Iyi reboundcu, ve üclük atiyor. Ama oyunun bir yönü komple yok, o da savunma. Mücadele de yok. Ot gibi herif. Zamaninda 36% ile üclük atan bir uzun, degerliydi, ama artik herkes atiyor be baba. Hem orta mesafeden, hemde üclük bölgesinden cok daha yüzdeli atmasi lazim faydali olabilmesi icin. Kral su otu takima alma hatasini, nasil yapar yahu.

Imkani var mi bilmiyorum, ama eger Kral sampiyonluklari toplamak istiyorsa Kawhi, ve Aldridge´in yanina, Pop´un himayesi altinda Spurs´e gitmeli sezon sonu. GSW tarafindan resmen bir b move yapildi. Zaten müthis isleyen, ve süper uyumlu takima, birde Durant katildi. Nasil yeneceksin bu takimi artik play offlarda ? GSW bir kac sene ambargo koyacak yoksa.

Love+Nets picki ama o hak düşecek gibi duruyor.Aklımda Booker+Chandler=Love+Nets picki var ama benimki biraz da hayalim.2018 draftı çok iyi olacak diyorlar.Suns bir de kendi seçim hakkı olacak.İlk 6-7 sıra çok iyi olacak diyorlar.Tabii aynı senaryolar Cavs için de geçerli.Onlar da drafttan iyi oyuncu seçebilirler.

Belli bir tayfa var lebron nereye onlar oraya... Lebronun 33 yaşından sonra bunu anlaması için geç olacak maalesef..Geçen play offlarda Irving dışında nerydese 0 katkı aldı.. Jr. smithin dengesizliği shumpertın işe yaramazlığı Thompsonın istikrarsızlığı korverın gözü kapalı attığı şutları kaçırması... Bunları önceden görmesi gerekirdi ..

Dediğin gibi keşke direk ayarsız veteranlarla başarı yerine genç potansiyelli isimlere abilik yapmayı tercih etseydi.. Bu sene biraz akıllanır sandım ama Wade-Rose gibi adamlarla bir yere kadar gidebilirsin..Kral artık eski gücünden uzak ee yanına da kendi gibi adamları aldı nasıl baş edeceksin GSW'nin enerjisiyile..Hatta üzülerek söylüyorum bu yıl Bostonın bile bizi tokatlama ihtimali var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt