NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
47884

Los Angeles Lakers 2019 NBA yazında büyük bir yıldıza kontrat imzalatmaz ya da içlerinden biri için bir takas yapamazsa, iddiaya göre, LeBron James için de LA dönemi erken bitebilir.

ESPN LA radyosunda konuşan Los Angeles Times‘dan Bill Plaschke, 2019 yazı yaklaşırken LeBron’un durumuna ilişkin dikkat çekici söylentileri gündeme getirdi:

“Duyduğum şu ki eğer Lakers serbest yıldızlar içinden birini getiremezse ya da bir takas yapmayı beceremezse ki bunların olma ihtimali nedir bilmiyorum… Ama olaylar böyle gelişirse LeBron konusunda büyük sıkıntı çekecekler. Böyle bir durumda Lakers’da LeBron dönemi başlamadan bitebilir. Bu ihtimali ilk olarak dün ilk kez duydum. LeBron’a çok yakın birisi “Eğer bu işleri beceremezlerse LeBron ya “Ben gidiyorum” diyecek ya da “Beni gönderin” diyecek” dedi. Lakers durum böyle olursa o talep etmeden James’i gönderirse daha da iyi olabilir.”

Lakers, James’in LA’deki ilk yılında 37-45’lik bir dereceye imza attı. LeBron liderliğindeki bir ekip 2004-05 sezonundan bu yana ilk kez playoff yapamadı.

doktorlar klay serinin geri kalanında oynayamaz demiş fakat klay'in kendisi 20-25 dakika oynayabilirim diye söylemiş. raptors bu fırsatı kaçırırsa yazık eder. deplasmanda en az 1 maç koparmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt