NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mvp.jpg

By Claw. Efsane bir playoff oynadı. Yılların loser organizasyonu Toronto'da ilk belki de tek senesinde şampiyonluk alması inanılmaz. Takım olarak iyilerdi gerçi. Siakam, VanVleet, Ibaka vs. Lowry bile büyük bir mental gelişim gösterdi. Ancak Kawhi ile bambaşka bir seviyeye ulaştılar. Bundan sonrası daha ilginç. Bakalım ne yapacak.

Golden State açısından da feci dramatik bir son oldu. Durant'e üzülürken Klay gitti. Bu sezon gitti derken belki gelecek sezonu da kaybettiler. Bu yaz lig dengeleri her yere kayabilir.

Seneye Durantin oyuncu opsiyonu var. Muhtemelen kullanacak. Klay'e de maxsimum kontrat verirlerse cap baya şişecek. Bir sonraki sene Green kontrat senesi.

Bu kontratlarla piyasada hareket alanı zorlaşıyor Gsw'nin. Yalnız Klay-Curry-Green çekirdeği saglıklı olduğu sürece her zaman başa oynayan takımlardan olur. Artık net favori oldukları dönemler geride kaldı

Seneye Durantin oyuncu opsiyonu var. Muhtemelen kullanacak. Klay'e de maxsimum kontrat verirlerse cap baya şişecek. Bir sonraki sene Green kontrat senesi.

Bu kontratlarla piyasada hareket alanı zorlaşıyor Gsw'nin. Yalnız Klay-Curry-Green çekirdeği saglıklı olduğu sürece her zaman başa oynayan takımlardan olur. Artık net favori oldukları dönemler geride kaldı
hayrdır durantın babasının gizli hesabı mısın

D8_jREeUwAEE92p

Kawhi yanmaya mi basladi mackolikte bi anda 15 oldu sayisi demin 9 falandi

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belhanda futbol turnusoludur hocam, anlayanla anlamayani ayirt eder. Sahada yaptiklarini gormezler, mac izlerler bakarlar ama gormezler mackolikten gelip yazarlar burada. Benim arenada mac izleyip de belhandayi kötüleyen 1 tane tanidigim yok kombineli adamlar hepsi. Bunu terim de görüyor

images

Mackolik'ten takip edip yazanlara futboldan anlamiyor demissin.Yazdigina gore sen de basketboldan anlamiyorsun o zaman.
Evet, hatta terimlerin cogunu da bilmem. Bizim önemli maclar dışında da izlemem sadece kawhi sempati oluşturdu bende öyle takip ettim bu sezon. O da belhanda gibi, kaybettigi savaş yok
Edit: benim yazdigim sekille futbolda yorum yapanlarinki tamamen farkli bunu da eklemek istedim

Lebron reis samp olduğunda gözyaşlarına boguluyordu torontolular sanki 40 yıldır şampiyon oluyormuş havasındaydı maç sonu garip geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt