NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Golden State büyük güç kaybedince Lakers direkt all-in çekti demek. New Orleans bulunduğu şartlar itibariyle yine iyi takas yaptı. Draft günü de takas senaryolarında aktif olacaklarını düşünüyorum. LeBron - Davis kağıt üzerinde enteresan bir ikili oldu ama bir de sahada görelim bakalım.

Lakers'in asil almasi gereken adam Klay. LBJ'nin oyununa ligdeki en musait oyuncu. 1 numaraya da savunmasi iyi birini alsinlar yeter.

Klay’in sakatlığı olmasaydı müthiş takım olurlardı be, şimdi Klay’i almak ne kadar doğru pek emin değilim. Okuduğum kadarıyla Mart gibi ancak dönecekmiş. Play-offlar için alınabilir elbette ama iyi dönecek mi belli değil.

Lakers tam verim alamayacağı 3. süperstar riskine girmez muhtemelen.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Butun parayi tek topcuya gommektense genis kadro kurmak daha iyi olur.

Becerley
reddick
UluKing
Davis
DeandreJ

Kuzma
Rondo
Pope
Vs

Kyrie Lakers'a gelmez bence. Baya baya LeBron'a sallayıp ayrılmak istemişti Cavs'ten. Nets piyasada aktif olacak bu yaz. Oraya gidebilir. Lakers PG isterse Kemba'yı kovalayabilir ama doğru tercih olur mu tartışılır.

Kyrie Lakers'a gelmez bence. Baya baya LeBron'a sallayıp ayrılmak istemişti Cavs'ten. Nets piyasada aktif olacak bu yaz. Oraya gidebilir. Lakers PG isterse Kemba'yı kovalayabilir ama doğru tercih olur mu tartışılır.
Ozur diledi. Sen hakliymissin dedi.
Bu arada Rondo'yu unutmusum ben. Ben olsam Klay riskine girerim. Adam zaten topsuz oyunda da cok iyi. Sut ritmini kaybetmedikten sonra eskisi gibi katki verir.
Kawhi icin de 76ers en iyi secenek ama hem Kawhi hem de Klay kalir gibi.

Ozur diledi. Sen hakliymissin dedi.
Bu arada Rondo'yu unutmusum ben. Ben olsam Klay riskine girerim. Adam zaten topsuz oyunda da cok iyi. Sut ritmini kaybetmedikten sonra eskisi gibi katki verir.
Kawhi icin de 76ers en iyi secenek ama hem Kawhi hem de Klay kalir gibi.

Klay şampiyonluğa oynayacak her takıma cuk oturur ama Golden State'ten ayrılacağını sanmam. Splash Brothers dağılmaz gibi geliyor bana hiçbir şartta.

içim titredi yaww. taş gibi erekte takım.
ama biraz top tutan pg de olsn be jimmy idareli alsın kontrat kemba da maxdan biraz daha mütavazi alsın tatlıya baglansın
Naber reis kemba'ya pas benden savunması zayıf. Bogdanovici tercih ederim onun da savunması zayıf ama çok iyi şutu var.

Bu arada fs1 da d.jones kyrie'yi yazmış

Naber reis kemba'ya pas benden savunması zayıf. Bogdanovici tercih ederim onun da savunması zayıf ama çok iyi şutu var.

Bu arada fs1 da d.jones kyrie'yi yazmış
canm reisim özleştim. yaw öyle de oyun kurucu taşıyıcı delici bi kardeş olsa savunma vasatlıgı idare edilir ama j.butler bi şekilde olmaı lazım yaw.
kyrie de okeyim ama gerisini nasıl yapıcan o da mühim. bogda çok reis olur yaw üst düzey defans ve kesin şutçu.

lebron'un etrafına adam gibi şutörler eklemedikçe bir bok olmaz lakers'dan. 1-2-4 numaralara kimleri alacaklar bakalım? ben kuzma'yı lou williams misali ikinci beş lideri kenardan oyuna giren adam olarak kullanacaklarını tahmin ediyorum.

canm reisim özleştim. yaw öyle de oyun kurucu taşıyıcı delici bi kardeş olsa savunma vasatlıgı idare edilir ama j.butler bi şekilde olmaı lazım yaw.
kyrie de okeyim ama gerisini nasıl yapıcan o da mühim. bogda çok reis olur yaw üst düzey defans ve kesin şutçu.
Şutu olan savunma yapmasını bilen basit bir oyun kurucu yeter. Misal Collison. Bench için demarre carroll jeremy lamb gibi adamlar var.

Kemba için 150 milyon dollar çok yağlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt