NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lebronla beraber o performansı gösteren ilk oyuncuymuş, izlemesi çok keyifli Luka'yı aynı Bodiroga gibi inanılmaz bir fundamental'e sahip, yok diyorsun oluyor yani.

yaw izlemesi de çok garip. playoffta falan görmeden inanmıcam bu kadar rahat haraket etmesnin sebeplerini.
Hahahah ciddi mi bu? Adamda nba tarihinde sadece Larry Bird'de olduğu söylenen müthiş bir oyun hissiyatı var basbetbol IQ'sü ve yeteneklerine ek olarak. Lebron ve Michael Jordan'ın oyun hissiyatı Larry Bird ve Luka Doncic'in yarı seviyesinde bile değil. Birde bu özellik bu kadar yetenekli birinde olunca ortaya bu çıkıyor atletik olarak çok iyi olmasada.

Hahahah ciddi mi bu? Adamda nba tarihinde sadece Larry Bird'de olduğu söylenen müthiş bir oyun hissiyatı var basbetbol IQ'sü ve yeteneklerine ek olarak. Lebron ve Michael Jordan'ın oyun hissiyatı Larry Bird ve Luka Doncic'in yarı seviyesinde bile değil. Birde bu özellik bu kadar yetenekli birinde olunca ortaya bu çıkıyor atletik olarak çok iyi olmasada.
yaaa o kadar iyiki inandrıcı gelmiyor diyorum. adam çok rahat geliyor geçiyor ve bunu çok sakin yapıyor. atletikligi de gene ortalama üstü derim yaw. handle skilleri falans mütiş. playoff dememin sebebi savnmalar sıklaşınca merk ediyorum gene bu statları yaprsa allah deriz

yaaa o kadar iyiki inandrıcı gelmiyor diyorum. adam çok rahat geliyor geçiyor ve bunu çok sakin yapıyor. atletikligi de gene ortalama üstü derim yaw. handle skilleri falans mütiş. playoff dememin sebebi savnmalar sıklaşınca merk ediyorum gene bu statları yaprsa allah deriz
Tam tersi adamın yeteneğinin değeri savunmalar sıkışınca ortaya çıkacak.

Jordan'in, Bird'un, Magic'in filan genc yaslarini bilmiyorum ( gerci Jordan NCAA yildiziydi) ama bu yasta gordugum en basketbol IQ'lu adam Doncic. Buna LeBron ve Kobe de dahil. Saric'in genc erkeklerde akranlarina yaptigini Doncic A seviye adamlara yapiyor. Yuruyen bir beyin. Fakat isin ironisi sanki bu seviyeler adamin tavani :)

Sen çıldırmışsın

EJ3YYgfXsAAm0lc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt