NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takiliyorum renkdas :D

Kuwayin lakersa gitmesini istemiyorum zaten. Yillardir gswye etmedik laf birakmayan bir sahis olarak kuwayin lakersa gitmesini istemem yavsaklik olur. Top5 üç topcunun aynı takimda buluşması kabul edilemez. Durantle beraber clippersa gitmeleri güzel olur.

Gsw’nin durum daha abartı idi. Kawhi gelse bile aynı kefeye konmaz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boston Celtics, Charlotte Hornets'in yıldız oyun kurucusu Kemba Walker ile anlaşma sağladı. Kyrie Irving' in takımdan ayrılmasının ardından Celtics onun yerini çabuk doldurmuşa benziyor.

Kemba'nın yeni kontratı 4 yıl 141 Milyon Dolar değerinde olacak.

adam hornets'la imzalasa neredeyse 100 milyon dolar fazla alacaktı!

+Kyrie expected to sign 4-year deal w/Nets
+Lakers meeting with D'Lo
+D-Rose motivated to sign a 2-year deal w/Pistons
+Kemba expected to sign 4-year deal w/Celtics
+Jimmy Butler meeting w/Rockets and Heat, working on sign-and-trade w/Sixers

vay be lebron kawhi lakers'a gelsin diye gerekirse ben kawhi'nin yancısı olurum demiş!

KRAL GÖZÜNÜ KARARTTI.

Ünlü Lakers duyumcusu RDAmbition, Kawhi Leonard’a yapılacak teklifte takımda gölgede kalmayacağını, gerekirse LeBron James’in farklı bir role bürünmeye hazır olduğunu söyleyecek.

Ayrıca aynı haber Sam Amick’ten de geldi.

Sam Amick’in haberine göre LeBron James sadece 23 numarayı AD’ye hediye etmekle kalmayıp, Kawhi Leonard’ın olduğu bir senaryoda gerekirse Los Angeles Lakers’ın 3.opsiyonuymuş gibi AD ve Kawhi’ın işlerini kolaylaştıracak bir oyun kurucu rolünüde evrilebileceğini belirtmiş.

Boston Celtics, Charlotte Hornets'in yıldız oyun kurucusu Kemba Walker ile anlaşma sağladı. Kyrie Irving' in takımdan ayrılmasının ardından Celtics onun yerini çabuk doldurmuşa benziyor.

Kemba'nın yeni kontratı 4 yıl 141 Milyon Dolar değerinde olacak.

adam hornets'la imzalasa neredeyse 100 milyon dolar fazla alacaktı!

Benim bildiğim de Kemba paranın peşindeydi. Hornets supermax vermek istemediğini söylemiş, sanırım lüx vergisine düşüyorlarmış verince. Batum bile 25 üstü alıyordu sanırım. Rezalet takım zaten orada devam etmediği de iyi olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt