NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lakers Harun Erdenaylı İtü'den hallice bir takım. Yine bütün büyük maçları kaybederek düşmana güven veriyorlar. Bu sezon tamamlanabilirse Clippers şampiyon olur. Kawhi da onu başarırsa Lebron tüm zamanlarda Jordan'dan sonra Kawhi'ın da gerisine düşer.

Lakers Harun Erdenaylı İtü'den hallice bir takım. Yine bütün büyük maçları kaybederek düşmana güven veriyorlar. Bu sezon tamamlanabilirse Clippers şampiyon olur. Kawhi da onu başarırsa Lebron tüm zamanlarda Jordan'dan sonra Kawhi'ın da gerisine düşer.
Bu sene lebron ve kuwaydan biri üç farkli takimda sampiyon olup fmvpsi olacak. Kim olursa goat odur. Ins Kingimiz olacak.

Bu sene lebron ve kuwaydan biri üç farkli takimda sampiyon olup fmvpsi olacak. Kim olursa goat odur. Ins Kingimiz olacak.
kawhi... basketten zerre anlamam ama bu herifi ilk gördüm tipi acayip hosuma gitti, kaygısız ama topcu herif dedim baktım kimmiş diye baya iyi biriymiş adı da güzel. hiç haz etmediğim torontonun maclarını izlemeye basladım chris boshu hiç sevmezdim o yüzden toronto da bet takımdı benim için ama tek basına takımı tasıyodu geçen sene de kazandırdı heriflere, o yüzden kawhi artık benim belhandamdır baskette.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt