NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jordan denen Stern destekli balonun belgeselini izlerken Pippen ustaya ilgi duymaya başladım ve şikago sonrası kariyerine göz atarken acı veren bir maçla karşılaştım. 2000 yılında konferans finalinde şak ve kobeli lakersa karşı 7. macta son çeyreğe 15 sayı önde girip muhtemel sampiyonlugu vermişler. Keske Sabonisle beraber şu sampiyonlugu kazansalarmış. Yazik olmus : (

Jordan denen Stern destekli balonun belgeselini izlerken Pippen ustaya ilgi duymaya başladım ve şikago sonrası kariyerine göz atarken acı veren bir maçla karşılaştım. 2000 yılında konferans finalinde şak ve kobeli lakersa karşı 7. macta son çeyreğe 15 sayı önde girip muhtemel sampiyonlugu vermişler. Keske Sabonisle beraber şu sampiyonlugu kazansalarmış. Yazik olmus : (

En uzgun oldugum anlardan biriydi. Portland da gordugum en sanssiz takim olabilir

Son çeyreği izlerken içim kan ağladı.
Yazık ulan yazık be.

O kadar emek ver buraya kadar getir :(

Portland da hiç kimse sorumluluk almamış.
Sabonis 6.faul ile oyun dışı kalıp ,Wallace serbest atışları kaçırınca işleri bitmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt