NBA All-Star 2017 | New Orleans | 18-20 Şubat | TV8,5

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Dün gecenin tamamını biraz önce izleme fırsatım oldu.

Yetenek yarışmasını Isaiah'ın kazanacağını düşünüyordum ama Porzingis çok istekliydi ve hakederek de aldı. Guards&Bigs uygulaması çok iyi olmuş onu da belirteyim :)

3'lük yarışmasında Irving'in alacağını düşünüyordum ki finale kadar da çıktı ama iyi ritim tutan Eric Gordan kazanmasını bildi.

Slam Dunk'ta ise büyük bir hayal kırıklığı yaşanmış gerçekten. Aaron Gordan bir imaj nasıl batırılır, bunu net bir şekilde sergilemiş. Abi ne işin var uçan kaçan şeylerle senin ya? Adam gibi bir koreografi yapsa en azından finale çıkabilirdi yine. Ama net bir şekilde batırdı. Suns'taki Jones JR'da fena değildi ama sonunu getiremedi. Glenn Robinson özellikle ilk smacı ve finaldeki ikinc smacı ile kazanmayı haketti bence.

Adem Çakar

10 Numara!
Hic keyfi yok maclarin, belese AD´ye 52 puan attirdilar. Eskiden bu maclar sanki daha iddiali idi. Artik herkes cool durmaya calisiyor, effort gösterirmis gibi gözükmekten cekiniyorlar. Bir genclerde biraz azim var, aclar, birde Westbrook beyni yanmis, bir ninja kaplumbasi hirsi ile oynuyor bu maclari. Biraksalar 100 puan yapar.

Berat Yesir

Taçsız Kral
rezalet gerceklestigi neticesinde ben de sayin forum üyeleri ile aynı çizgideyim

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Hayatımda izlediğim en kötü All-Star maçıydı. Düşünün ki bizim TBL All-star'ı bile bundan kaliteliydi.

Hic keyfi yok maclarin, belese AD´ye 52 puan attirdilar. Eskiden bu maclar sanki daha iddiali idi. Artik herkes cool durmaya calisiyor, effort gösterirmis gibi gözükmekten cekiniyorlar. Bir genclerde biraz azim var, aclar, birde Westbrook beyni yanmis, bir ninja kaplumbasi hirsi ile oynuyor bu maclari. Biraksalar 100 puan yapar.
Kendisini sevsem de bu cıvıklık LBJ ile başladı.Batı bir ara hep kazandığı için umursamamak adına işi dalgaya vuruyorlardı.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
2018 all stara denk geldim uyku tutmayan bu gecede

eskiden haftalarca beklerdik vakit gelse de izlesek diye

nerde o eski all starlar

Fuat Ekinci

Cezalı
korver yok curry yok nasıl üçlük yarışması bu

Nerede o eski allstarlar

Üst Alt