NBA Anketi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Anketi

Cevap: NBA Anketi

Kevin Durant çok efendi adamdır. LBJ gibi, Kobe gibi itici bir adam değil lakin onlar kadar da yetenekli değil.

Karakteri biraz Duncan'a benziyor. Sadece işimi yaparım havası var.

Serhat 'a Durant konusunda taktığım kapak ayrı. O günden sonra NBA başlığına girmedi daha. Önemli olan Rodman ve Pippen gibi efsaneler dururken Durant 'e nasıl oy gelir a dostlar bir anlatın hele.

Gelir tabiki,bugünki takımlar çok daha iyi savunma yapıyor artık.Her takıma gidip savunmayı toparlayacak 3-5 adam sayabilirsin bugün ama Chicago'da savunma babında bir yıldız olmasa bile ligin en iyi savunma yapan takımı.Olay budur.Bu yüzden bu adamlara daha iyi diyorum.

Bence su an anketi acmak gereksiz olmus. Polat veya Helvacinin oy alamayacagi belli, Ozgorkey'i de taniyan yok. Bir sekilde Aysal'a destek veriliyorsa hani linkini kulube gonderiyoruz tarzi bilemem ama sanki sonucu belli olmus anketin, tipki Refik'le benim NBA anketimiz gibi.

Anket için kahveden adam topluyorum. Sadece GÜLÜYORUM.

Hangi kahveden? Mahmutbey merkezden toplayacagini dusunuyorsan asil ben sana guluyorum. Oradaki kardeslerim senin gibi bir NBA cahilinin lafiyla ankete girmez, girseler direk Durant'e oy verirler. Rahat ol. Sen toplasan toplasan otogar tuvaletlerinde musteri arayan trolari toplarsin ;)

Üst Alt