NBA Haber Başlığı - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Haber Başlığı

[FONT=&quot]Now that the three basketball players are out of China and saved from years in jail, LaVar Ball, the father of LiAngelo, is unaccepting of what I did for his son and that shoplifting is no big deal. I should have left them in jail! [/FONT][FONT=&quot]@realDonaldTrump[/FONT]

Lavar baba muazzam adam ya bir yerde kapışsalar da izlesek.

DPQH8EhX4AM_hvC.jpg:large

Derrick Rose basketbolu bırakmayı düşünüyormuş heralde . vay bee

Valla adam cam adam gibi. Artık ne bir hedefi kaldı ne de gidebileceği bir yol. Sezon içinde olmasa da sezon sonu bıraksın bencede. İlk draft olduğu dönem , deli gibi hastasıydım. Lakerslı olmama rağmen rose favori oyuncumdu. MVP olduğu günü dün gibi hatırlıyorum. O içeri girip attığı posterleri. Of of. Yazık oldu harbiden.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla adam cam adam gibi. Artık ne bir hedefi kaldı ne de gidebileceği bir yol. Sezon içinde olmasa da sezon sonu bıraksın bencede. İlk draft olduğu dönem , deli gibi hastasıydım. Lakerslı olmama rağmen rose favori oyuncumdu. MVP olduğu günü dün gibi hatırlıyorum. O içeri girip attığı posterleri. Of of. Yazık oldu harbiden.

Kendide mental olarak çökmüştür zaten geri toplarsa kafasını sene sonu bırakmaz sakatlanmazsa tabi ama bu kararı aldıktan sonra vazgeçmesi çok zor geliyor bana.

Mental olarak nasıl 0?

Nasıl yani? Adam basketbol oynayamıyor kaç senedir. Bu sene ayağı burkuldu azıcık, kaç hafta yok ortada. Adamda psikolojimi kaldı? Boşuna mı bırakmayı düşünüyor basketbolu. Anlamadım ne demek istediğini tam olarak. Geçen senede annesi ile ilgili bir olaydan 1 ay ortadan kayboldu. Maça falan çıkmadı. Tamamen mental olarak çöküntünün sonuçları bunlar.

Son düzenleme:
"Cavaliers, Tristan Thompson ve 2018 Nets picki karşılığında, DeAndre Jordan’ı kadrosuna katmak istiyor."

derrick rose'da emekli olacakmış.adamın sakatlanmadığı yeri kalmamıştı zaten!

Üst Alt