NBA Haber Başlığı - Sayfa 376 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Haber Başlığı

lakers kawhi leonard-lebron james-paul george üçlüsünü beraber almak için çabalıyormuş.

lebron ve paul free agent olarak gelecek kawhi'ye karşılık spurs'a ingram-kuzma takası önerilecekmiş.

Kawhi saslilara salin beni gideyim, sizi istemiyorum demiş. Nereye gidecek bakalım. Kyrie+pick(s)-kawhi takası olabilir gibime gelmekte.

rozier+j.brown+kings 2019 pick diye bir takas sunacakmış celtics kawhi için.

sixers da covington+futlz+sixers 2018 pick ile olaya girmiş.

bakalım spurs ne yapacak?

woj babanın dediğine göre kawhi los angeles'a gitmek istiyormuş

“san antonio’s kawhi leonard has los angeles — preferably the lakers — at the center of his preferences for a trade destination, league sources tell espn.”

Suns expected to probe a Kawhi Leonard trade using the No. 1 pick in the draft, reports

Df0hEk3WsAALlOy.jpg

TAKAS -
Dwight Howard, Timofey Mozgov ve gelecek yıllara ait 2 tane 2. tur hakkı ile Brooklyn Nets'e takaslandı.

Bu takasla beraber Nets 19-20 sezonunda iki tane max kontrat verebilecek boşluğu yaratmış oldu.

DgI2miDWsAElw9z.jpg

Hornets icin hic bir anlami olmayan bir hareket. Hem daha iyi oyuncuyu veriyorsun hem de daha uzun kontrati olan takozu aliyorsun. Mjin aciktan para aldigini dusunmekten baska bir sey akla gelmiyor.

hornets neyi hedeflemektedir

Lüks vergisi ödememek için yaptılar.Muhtemelen Kemba takası da gelir.

Sıfırdan başlayıp yeniden yapılanacaklar gibi duruyor.

Herşeye rağmen çok kötü bir takas yaptılar.

Mitch Kupchak'in Mozgov aşkını çözemedim.Ziya Doğan-Ayman ilişkisine döndü artık Lakers'tan bu yüzden kovuldu adam hala Mozgov alıyor.

Üst Alt